2733
2734
عنوان

آخر الزمان ینی نزدیکه

| مشاهده متن کامل بحث + 1705 بازدید | 68 پست
خودم مسلمونم چیزی ک واسم مسخرس اینه ک میان تو سایت میپرسن نزدیکه یا نه ؟ اینکه پیش بینی های الکی میک ...

من ادعایی ندارم ...گفتم اعتقاداتمون ...نگفتم اعتقاد های تو....داره راجب اخرزمون می پرسه کسی اطلاعی داره بگه ....وقتی میگی مسخره  اعتقاد بقیه میبری زیر سوال نه خودت....

اول ببین چی نوشتم دگ جواب بده ...عشق جواب دادنی انگار

خدایا شکرت....
من ادعایی ندارم ...گفتم اعتقاداتمون ...نگفتم اعتقاد های تو....داره راجب اخرزمون می پرسه کسی اطلاعی د ...

گفته نزدیکه؟ یعنی بیان بگن نزدیگه یا نه خخ عشق جواب دادن نه ولی عشق زدن حرف حقو دارم ! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گفته نزدیکه؟ یعنی بیان بگن نزدیگه یا نه خخ عشق جواب دادن نه ولی عشق زدن حرف حقو دارم ! 

میخاد از نشانه های اخر زمون بدونه ک تایپیک زده...وگرنه کسی پیشگو نیس زمان بگه...

خیلی متن تو نت هس راجب علائم اخر زمان....

خدایا شکرت....
شما ک اعتقاد داشتی ک ایمان داشتی به خودت جرات اینو نمیدادی بیای بقیه رو قضاوت کنی دین و ایمان فقط به ...

چی میگی برا خودت چرت و پرت میبافی بهم. کی منطورش به تو بوده که میپری وسط الکی؟؟؟؟به خودت شک داری؟؟؟ بعدشم چادر و این مضخرفاتو از کجات آوردی کی گفته من چادریم مگه تیپ و قیافه منو دیدی که برا خودت میبری و میدوزی؟ مگه هرچی بگیم منظورمون به توعه ؟ من خودم نمازام سالی یباره تیپم مثه بقیه دختراس . مگه ایمان به تیپ و چادره؟؟؟؟

2731
بابا بیدار...خداکنه بیدار باشی.....ولی کسی امام زمانمان را ب سخره بگیره فک نمیکنم بیدار باشه....

تو خوابی ک هنوز نفهمیدی فرق بین مسخره گرفتن تاپیک با امام زمان چیه جاهلانه نحرف 

عزیزم من خودم مسلمونم اهل مطالعه هستم من بدم میاد اینا میان تئ سایت همش افکار منفی میدن بهم بدم میاد ...

امام زمان روقبول داری،بهش ایمان داری ک یه روز میاد؟دنیا رو گلستان میکنه.....

خدایا شکرت💐🙏
چرا نباید داشته باشم ؟

گفتی تاپیک مسخره است،بعدش خواهر من،فدات بشم،دورت بگردم تاپیک زدن در مورد امام زمان ک استرس نداره،قبول داشته باش دنیا نیاز ب ی رهبری از جنس امام علی داره،دیگه طلم وبدی پایان میابد،دنیا بهار واقعی را خواهد دید....انشااله موفق باشی در پناه حق ...

خدایا شکرت💐🙏
2706