2737
2739
عنوان

آخر الزمان ینی نزدیکه

1699 بازدید | 68 پست

من آدم زیاد مذهبی نیستم

در حد نماز و عقاید

لطفا بیاین اونایی ک میدونن بگن

خیلی دوس دارم آخر الزمان برسه 

نیلوفر(قدبلند1400) عزیزم من خیلی دنبالت گشتم اگه برگشتی بهم خبر بده 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

نظری ندارم 

ولی شنیدم میگن قبل ظهور جمعیت زیادی میمیرم مثل الان

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

اخرالزمان یعنی اهواز از برج ۱۱ کولر بزنی  

ولی امسال تا فروردین بخاری روشن باشه 😐😐

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738
نظری ندارم  ولی شنیدم میگن قبل ظهور جمعیت زیادی میمیرم مثل الان

همش دارم به اين فكر ميكنم كه چرا رويدادهاي مباركي مثل اين بايد اينجوري با رعب و وحشت همراه باشه آخه.چرا بميرن نميشه بدون مرگ و مير ظهور كنن واقعا؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706