2737
2734
عنوان

خر و پف درمان داره؟

24 بازدید | 3 پست

شوهرم مثل خرس خر و پف میکنه. من خودم عادت کردم اما دخترم کوچولوعه پیش ما میخوابه. همش به صدای خر و پف باباش از خواب میپره. طفلک گناه داره😔😔 وقتی شوهرمو بیدار میکنم دوباره ۵ دقیقه بعد خر و پفها شروع میشه. تازه عصبانی هم میشه که چرا بیدارم کردی

یا رفیق من لا رفیق له 

واییی شوهرمنم همینه.منم همش بهش میگم بچه دار بشیم چی طفلک گناه داره.همه بهم میگن چطوری میخوابی.منک ی پارچ اب میذارم هی بهش اب میدم انگار گلوش خشک میشه و نفسش میخاد بگیره دراین حد

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
واییی شوهرمنم همینه.منم همش بهش میگم بچه دار بشیم چی طفلک گناه داره.همه بهم میگن چطوری میخوابی.منک ی ...

شوهر من اصلا همکاری نمیکنه... وقتی بهش میگم بچه میترسه میگه بزار عادت کنه😞😑

یا رفیق من لا رفیق له 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من اصلا همکاری نمیکنه... وقتی بهش میگم بچه میترسه میگه بزار عادت کنه😞😑

ولی ی دکتر باید برن شاید بینی یا گلوشون ی مشکلی داره

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2742