2733
2734
من شوهرم سپاهی نبود. ارتشی بود. سخت گیری خاصی نداشتن. ولی خب بخاطر ممنوع الخروج بودن و یکسری گیرهایی ...

اخه سپاه تا ۵ سال استفعا هم شنیدم‌نمیتونی بدی

خدايا كمكم كن قوي باشم

اصلا کامنتا رو خوندم شاخ دراوردم!!!!

این دروغا چیه؟

مگه اخوندن؟ که زنت باید گوشی ساده دستش باشه، یا چادری باشه، نمیتونی تو مراسم عروسی مختلط شرکت کنی،  اصلااااا اینطور نیست بابا😂😂😂 حتما دور و برتون سپاهی با این افکار داشتین!!! 

هر شخصی هر شغلی که داره ، طرز فکرش فرق میکنه با دیگری! چادر و عروسی و سفر و.. هیچ ربطی ندارن:/

تازه خیلیاتونم میگین شنیدیم اینجورین!!

غصه نخور درست میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شوهرم سپاهی نبود. ارتشی بود. سخت گیری خاصی نداشتن. ولی خب بخاطر ممنوع الخروج بودن و یکسری گیرهایی ...

ارتش که خیلی راحت تره

هم عقیده نباشی نمیتونی بمونی.درسته

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲
2731

😂😂خندم میگیره از بعضی کامنتا

نه عزیزم سپاه هیچ محدودیتی نداره مگه اینکه بخاین توی مراسما و جشن هایی که از طرف سپاه برگزار میشه شرکت کنید اونجا باید باحجاب کامل باشین

من همسر یا پدرم سپاهی نیستن نمیدونمم عاقبتم چی میشه بعد این کامنت اصن😂 ولی بعضی از اعضای سپاه اونی که نشون میدن نیستن وخیلی کارا از دستشون برمیاد امیدوارم منظورمو گرفته باشی کلا 

خودتو درگیر نظام نکن♥️

اخه سپاه تا ۵ سال استفعا هم شنیدم‌نمیتونی بدی

اره. زیر ۵ سال نمیشه. شوهر من با ۹ سال سابقه استعفا داد. به بدبختی تونست استعفا بده. بری توی نظام سخت میتونی بیایی بیرون. ولی انقدر بدش مبومد از محیط کارش رفت گفت نمیام. چون قرتیه. یه عااالمه هم بهش بخاطر لباس و مو و ریش و اینا گیر داده بودن بهش و توبیخی زیاد داشت دیگه با استعفاش موافقت شد.😂😂😂

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

سفر خارجی ندارن، تاحدی گوشی خودشون و خونه و نت کنترل میشه

باید خانمها حجاب خوبی داشته باشن.... اغلب چادرین همسراشون فکرکنم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
😂😂خندم میگیره از بعضی کامنتا نه عزیزم سپاه هیچ محدودیتی نداره مگه اینکه بخاین توی مراسما و جشن ها ...

حتی به خاطر ریشی که میزارن یا میزنن باید جواب بدن

اون وقت میگی محدودیت ندارن

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲
بابا قضاوت نکنین من دیدم از دوستام شوهر کرده سپاهی عروسیشون مختلت بوده مرده هم کراوات زده دیگه 

من خودم یکیو میشناسم سپاهیه خیلی قدریه ولی عروسیشو مهمونیاشو میره مشروبشم میخوره البته زنشم خیلی ب روز میگرده اصلا ربطی نداره سپاهی چجوری باشه یا نباشه بستگی ب خودشون داره

😮😮😮جدی

اره عزیزم جدی

عروسیه منم اومدم چ قریم میدادن دوتا دختره دسته گلم داره حتی بااینک سرهنگه و تو منطقه نظامیم جلوخونشون سرباز ایستاده چندباری ک رفتیم خونشون با خودم قلیون بردیم، یا مشروب بود ولی چیزی نگفتن 

من خودم یکیو میشناسم سپاهیه خیلی قدریه ولی عروسیشو مهمونیاشو میره مشروبشم میخوره البته زنشم خیلی ب ر ...

میگن اینا به مدل ریشم کار دارن

خدايا كمكم كن قوي باشم

انقدر توی سر و کله هم نزنید خوب هر شغلی یه محدودیتایی داره.سپاه هم محدودیتایی داره خصوصا اگه قسمت خاصی باشی.

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
ارتش که خیلی راحت تره هم عقیده نباشی نمیتونی بمونی.درسته

میگم سخت گیری خاصی نداشتن خداییش. فقط بزرگترین معضل نظامی بودن ممنوع الخروج بودنه. ولی خب شوهر من اصلا با اونا همخونی نداشت. سرباز ارتش بود.‌به زور باباش از بعد همون سربازی استخدام اونجا شد. ولی چند سال بیشتر نتونست دووم بیاره و استعفا داد. 

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush