2737
2734
حتی به خاطر ریشی که میزارن یا میزنن باید جواب بدن اون وقت میگی محدودیت ندارن

نه ندارن 🙃 مسلمه که نباید عضو سپاه ۶ تیغه کنه بره سرکار  گفتم که اعضای خونوادم نیستن ولی الان دارم بینشون زندگی میکنم و همسر خیلی هاشون بدون چادر کامل مانتویی و روی مد روزن حجابشون متوسطه عین آدمای معمولی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من خودم یکیو میشناسم سپاهیه خیلی قدریه ولی عروسیشو مهمونیاشو میره مشروبشم میخوره البته زنشم خیلی ب ر ...

این کسایم که من پیششونم از رده های بالای سپاهن 

و چیزایی که دوستامون میگنو من توی این چند وقت ندیدم ازشون

عروسیت مختلط بود؟

ببین اونجوری که فکر کنی زندانی میشی نیست اما خب مثه بقیه شغلای کارمندی هم نیست. یکسری محدودیتا ایجاد میشه که اگه اهلش نیستی بهتره زن نظامی نشی.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2740
نه ندارن 🙃 مسلمه که نباید عضو سپاه ۶ تیغه کنه بره سرکار  گفتم که اعضای خونوادم نیستن ولی الان ...

باشه ندارن😐

منم اصلا ندیدم تو اطرافم 🤦‍♀️

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲