2737
2739

من یه مسره رو دوس داشتم سپاهی بود

بعدا شک کردم که اطلاعاتی هم هست البته الان دیگه مث قبل دوسش ندارم

انقد ندیدمش دیگه از دلم رف بیرون🙄

منت نکش از غیر پر و بال خودت باش...🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بابا قضاوت نکنین من دیدم از دوستام شوهر کرده سپاهی عروسیشون مختلت بوده مرده هم کراوات زده دیگه 

قضاوت نیست.سپاه باید مراعات کنی.شاید عروسیشون زیادی خودمونی بوده.

شما یسر جاهایی که برا سپاه بری متوجه میشی مثل دندونپزشکیا.بیمارستانا و جاهای تفریحشون و.... حتما باید چادر سر کنی

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
ببین اینجوریا نیست که اینا میگن بیست سال پیش آره ولی الان اینحوری نیست

هست عزیزم مال همین پارساله .با یکی دیگه ازدواج کرد بعد یسری فرم و اینا دادن که دختره پر کنه مشخصات کامل خودشو خانوادشو اینا

حتی توش نوشته بود که اقوام خارج کشور دارید یا نه

2738
اره خودشون میگن به خانومشون من هرچی دیدم زنش چادری بوده عروسی نمیان بعدش میان کادومیدن ازشوهرسخت گی ...

چه حرف های عجیبی میزنید!!

برادر شوهر من سپاهی هست هر جا عروسی بخواد میره و منع نیست البته خودش به مراسمات مختلط نمی ره و دوست نداره. فقط موقع استخدام و ازدواجش خیلی تحقیق میکنن و خانواده هاشون نباید سابقه کیفری داشته باشن لطفا اطلاعات غلط ندید.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
من شوهرم نظامیه عروسیمون ارکستر بود هرجا هم بخواییم میریم. اکی؟؟

ارتش و نیروی انتطامی خیلی راحت ترن تا سپاه

سپاه خیلی محدودیت داره

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲
من شوهرم نظامیه عروسیمون ارکستر بود هرجا هم بخواییم میریم. اکی؟؟

ب شرایط شما برای ازدواج کار داشتن ؟حجابتون یا سابقه کیفری پدر و برادر

خدايا كمكم كن قوي باشم
2706