2733
2739
عنوان

قرص لاغری گلوریا

| مشاهده متن کامل بحث + 408946 بازدید | 674 پست
چقدر کم کردی باهاش؟ چند کیلو بودی چند شدی الان؟ من الان ۹۳کیلو هستم مشاورم بهم گفت قول میدم تا آخر ...

من ۲۰تا خوردم از ۹۴ رسیدم به ۸۶ الان دارم دوره دوم میخورم یکم سخت تر دیگ ج میده

سلام عزیز قوصو از کجا تهیه میکردین؟

من از یکی ک همینجا شمارشونو sahariiگذاشته بود گرفتم خدا خیرش بده محصوللتش همه اصلیه این خانومه و تو سه ماه 18کیلو کم کردم این شمارشه خاستی زنگ بزن مشاورش رایگانه 09933957044

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من کپسول گلوریا اصل والفا اسلیم دارم برای خرید کافیه شمارمو زخیره کنید واتساپ بهم پیام بدین سیوتون کنم تبلیغاتمو ببینید کلی محصول اصل دارم وکپسول های لزل منجمد برای سفیدی داعم بدن بیاین واتساپ بیشتر توضیح بدم🙏❤

۰۹۲۲۴۷۵۷۰۸۶

من ۱۰ تا ازش خوردم متاسفانه کارم تو باشگاهه دگ خورد به کرونا خودمم وزن نکردم دگ :/ ولی ۱۰ تایی ک میخ ...

عزیزم من یه دوره اسفاده کردم خیلی خوب بود اما نمیتونم الان تهیه کنم شما از چه طریق میخرید میشه منو راهنمایی کنی من اون شماره ایی که ازش خرید میکردم همش خاموشه

2731

من بدنم مقاوم شده بود واستپ وزنی و تیرویید کم کار داشتم هیچ دارویی جواب نمیداد هردارویی هم مصرف میکردم نهایتا ۳الی ۴کیلو کم میکردم که بعد از اتمام قرص ۲برابر برمیگشت تا اینکه بهم سافت ژل پیشنهاد دادن قرص های ژله ای که از همین معرفی کردن و یه بسته گرفتم وتا الان که روز بیستمه ۹کیلو بدون عوارض کم کردم شمارشو میزارم کسی خواست با مسیولیت خودش بگیره رو من که عالی جواب داد ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

من پنج روزه شروع کردم خوردن قرص گلوریا طلایی

تقریبا اشتهامو کم کرده ولی دو روزه که کلیه درد دارم،عطش شدید و اینکه حس میکنم شکمم ورم کرده و سفت شده

اصلا وزنمم فرق نکرده.

میشه راهنمایی کنید

عزیزم من یه دوره اسفاده کردم خیلی خوب بود اما نمیتونم الان تهیه کنم شما از چه طریق میخرید میشه منو ر ...

عزیزم مشخصات قرصه چی بود و اینکه کلیه درد نگرفتین؟

از کی شروع میکنیم کاهش وزن؟

من ۲۰تا خوردم از ۹۴ رسیدم به ۸۶ الان دارم دوره دوم میخورم یکم سخت تر دیگ ج میده

ببخشید عزیزم به من گفتن گلوریا یه مدل جدید داده بیرون گلوریای درب سفید که چرربی سوزیش بیشتر سی تاشو ۳۴۰ خریدم الان سه روز میخورم روز اول هیچی دلم نمیخواست بخورم 

روز دوم در حد میوه و یک قاشق سوپ 

ولی روز سوم که خوروم انگار یکمی گشنم میشه و ضعف میکنم ولی بعدش خوب میشه

تو نظرات خوندم که تپش قلبو عرق و اینا میکنن ولی من نه تپش قلب دارم نه تعریق زیاد البته من کلا ادمی نیستم ک عرق کنم بعد از دو ساعت ورزشم عرق نمیکنم 

من از وقتی قرصو خوردم یکمی بی قرار شدم یجورایی حساسم شدم  هیچ علائم و عوارض دیگه ایم ندارم دهنمم خشک میشه ولی اب زیاد میخورم

2738

جالبه من الآن رفتم توی سایت اصلیش

نوشته ابن محصول فقط برای مصرف در آسیا ساخته شده و استفاده از اون در جاهای دیگه خلاف مقرراته

شاید بخاطر مخدر بودنشه

ضمنا بسته ۳۰ تاییش ۲۸ دلاره

یعنی تقریبا هر قرص یک دلار

حدود ۲۵ تومن

و یک قوطی باید حدود ۷۰۰ هزار تومن قیمت داشته باشه

پس چرا بین ۳۰۰ و ۴۰۰ تومن قیمت داره؟

مشکوکه!

من يكماه كامل خوردم هيچ عوارضي نداشت براي من اما خيلي مضخرف بود  چاقتر شدم. يه گرمم كم نكردم&n ...

من واقعا ازش راضی بوده و هستم چون از یک نفر خرید می کنم مطمن هست البته اگر همسرم بزاره لاغر می مونم ولی ایشون شام تنهایی نمی خوره ولی منم با خوردن این قرص اشتها ندارم و اینجوری مجبور می شم شام بخورم ولی در کل ازش واقعا راضیم

من امروز خریدمش. در بنفش. کپسولای مشکی با ماه و ستاره.

اما بوی تند گیاهی میده که نمیدونم چیه.

رجیستریش درست بود.

البته این حکایت رجیستری یه چیز الکیه.

هر کی یه سایت خودش درست کرده و کدهای محصول خودش رو رجیستر میکنه. برای همین اصلا روی رجیستری حساب نکنین.

من خریدم ۳۰۰ تومن.

البته با کد تخفیف شد ۲۷۶ تومن!

دعا کنین جواب بده.

سلام من به پیشنهاد یه دوستام از یه پیج قرص لاغری  گلوریا گرفتم و واااقعا جواب گرفتم ۱۸ کیلو تو سه ماه کم کردم 

عاااالی بود هیچ عوارضی هم نداشتم حتی ازمایش کاملم دادم همه چی اوکی بود🥰 

خیلی هم مشاوراشون صبورن و پشتیبانی خوب دارن و همه سوالاتونو جواب میدن  براتون پیجشو میزارم 

Happy.life.online

09136903687

2706