2737
2739
عنوان

بچه رو کی باید جاشو جدا کنم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 61 پست
پس بچت ارومه پسر من ک پهلوم میخوابه جوری داد میزنه و گریه میکنه ک سرم درد میگیره

الهی شکر اره اروم شده قبلش کولیک داشت خیلی سختی کشیدممممم!!

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
رابطه تون چجوری میشه؟ 

همسرم تو اتاق میخابه بعد خاب بچه ها و بعد رابطه میام پیش بچه هام چون بچه هام کوچیکن جفتشون ب مراقبت احتیاج دارن

هیچ عشقی بالاتر از عشق مادر به بچه هاش نیست.عاشقتونم جوجه های خوشگلم🐥🐥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرت مدل دو سالگی شو بگیرم یا شش ماه؟! 

اصلا از اول نباید کنار خودت بخوابونی اگه گهواره میگیری که وقتی کوچیک هست تو اون میخوابه !!بعدشم فکر یه تخت جمع جور واسش باش !تا ۶ ماهگی که اصلا نخر

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2728
میخوام ازین تخت های کودک کنار تخت مادر بگیرم، پس میگی تا شش ماه تختش تو اتاقمون باشه بعدش تختشو ببرم ...

اگه اتاق جدا داری یا تو حال میزاریش اره یه تخت پارک کوچیک بخر هر چه زودتر شروع کنی راحت تری یکم سخت میشه اما یه عمر راحتی اگه بچه بزرگتر بشه سخته

اصلا از اول نباید کنار خودت بخوابونی اگه گهواره میگیری که وقتی کوچیک هست تو اون میخوابه !!بعدشم فکر ...

اره خودمم تو فکرم اون مدلشو که تا دوسالگیه بگیرم، بعد وقتی خواستم جداش کنم بذارمش بیرون، بعد دو سالگی هم که نمیدونم چی پیش میاد رو زمین بخوابه احتمالا 

اخه بچه اولمه، خوابم سنگینه، ازون لحاظ نگرانم صداشو نشنوم یچیز دیگم. که هست چون خودم عاطفی ام اگر به من بره دوست ندارم اذیت بشه مخصوصا نوزاد تازه بدنیا میاد خیلی به بوی بدن مادرش وابستس

2740
اگه به خاطر هزینه اس دو سالگی رو بگیر چون بچه توچشم برهم زدمی بزرگ میشه 

تخت پارکو میتونم کنار تخت خودم بذارم؟! بنظرت تخت پارک برای بچه  بهتره یا تخت کنار مادر ؟! 

اره خودمم تو فکرم اون مدلشو که تا دوسالگیه بگیرم، بعد وقتی خواستم جداش کنم بذارمش بیرون، بعد دو سالگ ...

نه الان اینجوری هستی بزار وقتی اومد انچنان حساس میشی به صداش!!من توپ هم بیدارم نمیکرد الان با کوچیکترین صداش بیدارم بعضی وقتا توهم میزنم!!خوابوندن نوزاد کنار خودت اصلا خطرناکه حتما نشسته شیر بهش بده بعد که خوابید بزار سر جاش بخوابه!

منم بچه ام دو سالش شد میخوام دومی رو دنیا بیارم 

بیچاره میشی نکن این کارو من ناخاسته بود مجبور شدم پدرم دراومد دست تنها شوهرم ک دوازده شب از سرکار میاد من داغون شدم پیر شدم از لحاظ جسمی اونقدر ضعیف شدم ک حد نداره

هیچ عشقی بالاتر از عشق مادر به بچه هاش نیست.عاشقتونم جوجه های خوشگلم🐥🐥
تخت پارکو میتونم کنار تخت خودم بذارم؟! بنظرت تخت پارک برای بچه  بهتره یا تخت کنار مادر ؟!

ببین من تخت کنار مادر کرفتم از اونا که تکون میخوره  با یه تخت تا نوجوانی تخت کنار مادر چن ماه اول به درد میخوره که مثلا گریه میکنه تو تو تخت خودتی دستتو دراز میکنی تکون میدی اون میخوابه اما بعد ۵ ماهگی نمیشه استفاده کرد تخت پارک باز بهتره

بیچاره میشی نکن این کارو من ناخاسته بود مجبور شدم پدرم دراومد دست تنها شوهرم ک دوازده شب از سرکار می ...

بعد اینکه دوسال اولی تموم شد، میخوام اقدام کنم اختلافشون بشه سه سال، خب در عوض در آینده راحتی، با هم بزرگ میشن ذوابطشون بهتره با هم

ببین من تخت کنار مادر کرفتم از اونا که تکون میخوره  با یه تخت تا نوجوانی تخت کنار مادر چن ماه ا ...

پس این مدلی که نوشته تا دو سالگی میشه از تخت کنار مادر استفاده کرد الکی نوشته؟!

تخت bebeko مدل royal نوشته تا دوسالگی میتونه روش بخوابه 

2706