2410
2553
عنوان

بچه رو کی باید جاشو جدا کنم؟!

539 بازدید | 61 پست

سلام بچه ها

نوزادم دو سه ماه دیگه دنیا میاد، ما خونمون کوچیکه براش اتاق مستقل نداریم ولی میخوام براش تخت کودک. کنار مادر بگیرم، 

یه مدل دیدم تا نه ماهگی قیمتش 750 بوده، یه مدل دیدم تا دو سالگی 2 میلیون و دویست، چون مساله ی مالیش برام مهمه میخواستم ببینم بچه رو از کی باید جدا بخوابونم و کدوم مدلو بگیرم که به صرفه تر باشه؟! 

تخت پارک چجوریه؟! اون بچه توش راحت هست؟! اگر بجای تخت کنار مادر تخت پارک بگیرم چی؟! و تا کی میتونه ازش استفاده کنه؟! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی فهمید گوز چیه از کجا میاد

😔😔😔

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤
2720

من که دخترم از اول جدا میذاشتم !!الانم که ۴ ماهش تموم شده تو اتاق خودش میخوابونم

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

اگه شیر خودته بخوره بعد از ۲ سال باید جدا کنی 

چون شبا بیدار میشه اذیت میشی هی بری اتاق اون هی بیایداتاق خودت

اگه خوب تا کردی نشد .... مچاله کن !!! ‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌           ‌              ‌        ‌        ‌   ‌ آلوجنگلی سابق 😐

بچه من 2سال نیم  هنوز پیش خودم و روی زمین میخوابیم. چون غلت میزنه. اکثرا اینجوری هستن. چون میچرخن توی خواب روی زمین راحت ترن.  من گهوار مانند داشتن  تخت که تا4ماهگی استفاده شد چون بعدش بلندمیشه دستشو میگیره خدای نکرده میفته. 

2714
از۹ماه تا یکسال جداش کن

جدی?خودت بچه داری?من بچم پیشم میخوابه شب پا میشه یه جوری گریه میکنه تا صبحم ک شیر تو دهنشه و هزار بار بیدار میشه اون یکیمم ک 4 سالشه همین بود الانم وسط منو شوهرم میخوابه فک نکنم هیچوقت بتونم جداشون کنم 😥

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤
یعنی میگی اون مدل 9 ماهگی رو بگیرم؟! 

تخت بگیر براش تا دوسال بتونه توش بخوابه اخه نمیشه بخوابونیش کنارت خطرناکه یوقت نخوابی روبچه بعد دوسال یه تخت کودک بگیر براش 

خدایا خستم 
اگه شیر خودته بخوره بعد از ۲ سال باید جدا کنی  چون شبا بیدار میشه اذیت میشی هی بری اتاق اون هی ...

ازون لحاظ تحمل میکنم، اشکال نداره، فقط نمیخوام یه جوری بشه خود بچه آسیب روحی  ببینه و ازون طرف یجوریم نباشه جدا مردنش سخت بشه

یعنی میگی اون مدل 9 ماهگی رو بگیرم؟! 

استارتر جدی میگم من هر دوتا بچه هام تخت دارن تاحالا 4 تا تخت کودک همزمان تو خونه داشتیم ک همشون ب علاوه تخت خودمون جنبه دکوری پیدا کردن چون واقعا دیگ نمیتونی رو تخت بخوابی حالا به حرفم میرسی

تخت بگیر براش تا دوسال بتونه توش بخوابه اخه نمیشه بخوابونیش کنارت خطرناکه یوقت نخوابی روبچه بعد دوسا ...

تخت کودک کنار مادر تا دو سالگی پس براش بگیرم؟! اره بدون تخت امنیت نداره، تخت های پارک چی‌؟ 

2706