2737
2739
عنوان

بچه رو کی باید جاشو جدا کنم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 61 پست

والا پسرای من هم گهواره داشتن هم تخت نوزاد نوجوان دارن هم تخت پارک ولی ی لحاف بزرگ پهن میکنم وسط پذیرایی پسر بزرگم سمت چپم پسر کوچیکم سمت راستم میخابن خودمم وسط اینجوری خیلی راحتم و خودشون دوست دارن.

هیچ عشقی بالاتر از عشق مادر به بچه هاش نیست.عاشقتونم جوجه های خوشگلم🐥🐥
اینکه هنوز شبا شیر میخوره چطور جداکنه 

همونجور  که من جدا کردم.بچه که بیاد روابط مادر پدر بهم میریزه.زنی زرنگه که بتونه مدیریت کنه.باید سختی بکشه من قبل۶ ماه جواب کردم خیلی آروموآهسته.شبا تا۵بار میرفتم شیرش  میدادم برمی گشتم یاخوابم میبرد کنارش.اینکه بلندشی بری کارسختیه ولی روابط مدیریت میشه 

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا پسرای من هم گهواره داشتن هم تخت نوزاد نوجوان دارن هم تخت پارک ولی ی لحاف بزرگ پهن میکنم وسط پذی ...

عین منی یعنی کپی منه همه چیزی ک گفتی پسرات چن سالن???

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤
2731
شبا گریه کنه شیر بخواد چیکار میکنی؟ چجوری با صدا گریش بیدار میشی؟

اتاقش خیلی نزدیکه با کوچیکترین صداش بیدارم!یه بار تو طول شب بیدار میشه تا میرسم بالا سرش میبینم داره دستاش میخوره 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
همونجور  که من جدا کردم.بچه که بیاد روابط مادر پدر بهم میریزه.زنی زرنگه که بتونه مدیریت کنه.بای ...

ای بابا خیلی سخته من کنارم میخوابه بیدار نمیشم نا ندارم بغلش کنم حالا پاشی بری ی جا دیگ ولی مدیریتو خوب اومدی

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤
ازون لحاظ تحمل میکنم، اشکال نداره، فقط نمیخوام یه جوری بشه خود بچه آسیب روحی  ببینه و ازون طرف ...

بچه از ۶ ماهگی باید جداش کنی چون اتاق جدا نداری از هون اول جداشکن بزار تو تختش بخوابه امن تر هم هست تختی بگیر که اطرافسم نرده پاشته باسه پخت پارک خیلی نمیتونی استفاده کنی 

اتاقش خیلی نزدیکه با کوچیکترین صداش بیدارم!یه بار تو طول شب بیدار میشه تا میرسم بالا سرش میبینم داره ...

پس بچت ارومه پسر من ک پهلوم میخوابه جوری داد میزنه و گریه میکنه ک سرم درد میگیره

2740
جدی?خودت بچه داری?من بچم پیشم میخوابه شب پا میشه یه جوری گریه میکنه تا صبحم ک شیر تو دهنشه و هزار با ...

جوابتو بالا عزیزم 

ضمنا استارتر بچه رو رو زمین عادت بده بخوابه.مطمئن باش تجربه صددرصدیمه روزمین بهترین جاست.

غلت میزنه راه میفته خودشو از تخت می ندازه.روزمین صدبار غلت بخوره پاشه راه بره خاطرت جمعه

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
عین منی یعنی کپی منه همه چیزی ک گفتی پسرات چن سالن???

پسر بزرگم دو سال و چهار ماهش پسر کوچیکم هشت ماهش

پسر بزرگم دو سال و چهار ماهش پسر کوچیکم هشت ماهش

وای پسر اول منم 4 ساله دقیق پسر دومم 10 ماه

بچه از ۶ ماهگی باید جداش کنی چون اتاق جدا نداری از هون اول جداشکن بزار تو تختش بخوابه امن تر هم هست ...

میخوام ازین تخت های کودک کنار تخت مادر بگیرم، پس میگی تا شش ماه تختش تو اتاقمون باشه بعدش تختشو ببرم بیرون؟ 

وای پسر اول منم 4 ساله دقیق پسر دومم 10 ماه

خدا حفظ کنه من جداشون کردم ی مدت موفق هم شدم ولی پسر بزرگم.میگه باید دستتو بغل کنم بخابم باز برگشتم ب روال قبل نمیخام اذیتشون کنم.

2706