2733
2739
عنوان

برای بعد اقدام سوال دارم

209 بازدید | 22 پست

سلام دوستان من دو ساعت پیش اقدام کردم بعداز اقدام زیر دلم خیلی درد میکنه و پاهام بی حس شده خیلی درد زیر شکم دارم

یعنی چی شده

چی بخورم دل دردم خوب بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اين تاپيكاتون!!

زشته به خدا

كاربر مرد اينجا زياده

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2728

خوب عزیزم بهت فشار میاد دیگه و اینکه هورمون ها بهم میریزن و بدن نسبت ب مایع جدید واکنش نشون میده. یه دوش گرم بگیر و چیز های گرم و مقوی بوخور خوب میشی

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی
2738
مردم‌نباشه بازم خوب نیست 

دقيقا

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
با اين تاپيكاتون!! زشته به خدا كاربر مرد اينجا زياده

ای کاش اقایون نبودن اینجا.

من حرفتونو قبول دارم

ای کاش ما خانوما جایی داشتیم راحت حرف بزنیم باهم. واقعا نیاز هست به همچین بحث هایی. بالاخره یهو ی بنده خدایی نمیدونه اما متاسفانه این اقایون نمیزارن. من خودم هم تاپیک زدم اما کو گوشه شنوا. تازه ی اقایی اومد مسابقه بهترین امضا برگزار کرد و همه ی خانومایی ک مخالف حضور اقایون توی این سایت بودن شرکت کردن میلیونی. واقعا نمیدونم چی بگم. یعنی چون پول میده اشکال نداره اینجا باشه. گفتم این همه سایت مردونه خوب بورو اونجا مسابقه بزار. لااله الا الله

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی
2706