2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چ گیری کردیم با این موهامون اعصاب آدمو خورد میکنن حالا من اینقد میرسم ب موهام کف سرم ملوم میشه فامیلمون ماهی چن بار دکلره میکنه سرشو با برف لباس شویی میشوره موهاش انقد پره ک نگو

نمی‌فهمم چرا میگید مولانا شاعر بزرگیه😐بعدها که کتابشو باز کردم فمیدم بیشتر شعراشو از محسن چاووشی کش رفته ☹️🤣 
یا موخوره داره یا نیاز به تقویت داره 

من هردو

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
یا موخوره داره یا نیاز به تقویت داره 

تقویت دارم میکنم ولی بازم تا خط سوتین بیشتر رشد نمیکنه متوقف میشه

میشه واسه خونه دار شدن منو دخترم یه صلوات بفرستین😔
😢😢

زیربار کوتاه کردن نمیرم که قرص تقویتی هم نمیخورم بمیرم برای موهام آخه چنان افسردگی میگیرم واقعااااا خطر داره

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
تقویت دارم میکنم ولی بازم تا خط سوتین بیشتر رشد نمیکنه متوقف میشه

موخوره نداره عایا؟ 🤔

من وقتی موخوره داشته باشم رشد موهام کم میشه

البته فک کنم رشد مو کم نمیشه... فقط از قسمت موخوره ها میشکنه و این باعث میشه رشدی هم که کردن بی فایده باشه

« لا حَولَ وَ لا قُوَّةَ إلّا بِاللهِ العَلیِّ العَظیم »
چجوری تقویت میکنی

هرروز زینک میخورم شامپو بدون سولفات میزنم نمیگم تاثیری نذاشته ولی بازم رشد قدیش کمه

میشه واسه خونه دار شدن منو دخترم یه صلوات بفرستین😔
زیربار کوتاه کردن نمیرم که قرص تقویتی هم نمیخورم بمیرم برای موهام آخه چنان افسردگی میگیرم واقعااااا ...

خب خودت کوتاه کن😎

آرایشگرا اگه بهشون بگی یه سانت کوتاه کنید ۱۰ سانت کوتاه میکنن! واسه همینم من خودم یه کم از سر موهامو میچینم😆 ضایع کاری هامم اصلا مشخص نمیشه چون همش موهامو بالا میبندم😊

« لا حَولَ وَ لا قُوَّةَ إلّا بِاللهِ العَلیِّ العَظیم »

موهات فره یا حالت دار یا لخت ؟؟

موهی فر رشدشون زیاد به چشم نمیاد . 

غذای پروتیینی زیاد بخور . 

سلامتی بدنت و تیروییدت و کم خونی را بررسی کن . 

مو هر ماه یک سانت رشد میکنه . سالی ۱۲ الی ۱۵ سانت

2706