2733
2734
عنوان

شما متولد کدوم ماهی هستین...؟؟

338 بازدید | 46 پست

🎯 اخلاقیات متولدین ماه های سال

🎯🌸فروردین اعتماد به نفس : ۸۰٪ غرور : ۲۰٪ لجبازی : ۹۰٪ زرنگی : ۳۰٪ جذابیت : ۵۰٪ رفاقت : ۱۰٪

🌸اردیبهشت اعتماد به نفس : ۷۰٪ غرور : ۱۰٪ لجبازی :۶۰٪ زرنگی : ۹۰٪  جذابیت : ۱۰۰٪ رفاقت : ۴۰٪

🌸خرداداعتماد به نفس : ۷۰٪ غرور : ۹۰٪ لجبازی :۸۰٪ زرنگی : ٧٠٪‏ جذابیت : ٨٠٪‏ رفاقت : ٨٠٪‏

🍀تیراعتماد به نفس : ۶۰٪ غرور : ۱۰۰٪ لجبازی : ۳۰٪ زرنگی : ۹۰٪ جذابیت : ۸۰٪ رفاقت : ۷۰٪

🍀مرداداعتماد به نفس : ۹۹٪ غرور : ۸۷٪ لجبازی : ۱۲٪ زرنگی : ۱۰۰٪ جذابیت : ۹۲٪ رفاقت : ۹۸٪

🍀 شهریوری اعتماد به نفس : ۱۰۰٪ غرور : ۳۰٪ لجبازی :۴۰٪ زرنگی : ۹۰٪ جذابیت : ۱۰۰٪ رفاقت : ۹۰٪ 

🍁مهراعتماد به نفس :۸۰٪ غرور : ۹۰٪ لجبازی :۹۰٪ زرنگی : ۱۰۰٪ جذابیت : ٩٠٪ رفاقت : ۹۰٪

🍁آبان اعتماد به نفس : ۱۰۰٪ غرور : ۸۰٪ لجبازی : ۸۰٪ زرنگی : ۹۰٪  جذابیت :۸۰٪  رفاقت : ۶۰٪

🍁آذراعتماد به نفس : ۵۰٪ غرور : ۹۰٪ لجبازی : ۸۰٪ زرنگی :۶۰٪ جذابیت :۹۰٪ رفاقت : ۷۰٪

☃️دی اعتماد به نفس : ۲۰٪ غرور : ۵۰٪ لجبازی : ۸۰٪ زرنگی : ۱۰٪ جذابیت : ۹۰٪ رفاقت : ۱۰۰٪

☃️بهمن اعتماد به نفس : ۹۰٪ غرور : ۳۰٪ لجبازی : ۱۰۰٪ زرنگی : ۵۰٪ جذابیت : ۲۰٪ رفاقت : ۸۰٪

☃️اسفنداعتماد به نفس : ۹۰٪ غرور : ۱۰٪ لجبازی : ۳۰٪ زرنگی : ۶۰٪ جذابیت : ۵۰٪شما متولد چه ماهی هستید؟😊  

خدایا مادرم وبرامون حفظش کن الهی آمین❤

تیری_ام#  

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

منم اردیبهشتیم 😍😍😘

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
فقط اردیبهشت و شهریور جذابیت۱۰۰درصد😍

بعله بعله پس چی 😂

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز