2737
2739
عنوان

شما متولد کدوم ماهی هستین...؟؟

338 بازدید | 46 پست

🎯 اخلاقیات متولدین ماه های سال

🎯🌸فروردین اعتماد به نفس : ۸۰٪ غرور : ۲۰٪ لجبازی : ۹۰٪ زرنگی : ۳۰٪ جذابیت : ۵۰٪ رفاقت : ۱۰٪

🌸اردیبهشت اعتماد به نفس : ۷۰٪ غرور : ۱۰٪ لجبازی :۶۰٪ زرنگی : ۹۰٪  جذابیت : ۱۰۰٪ رفاقت : ۴۰٪

🌸خرداداعتماد به نفس : ۷۰٪ غرور : ۹۰٪ لجبازی :۸۰٪ زرنگی : ٧٠٪‏ جذابیت : ٨٠٪‏ رفاقت : ٨٠٪‏

🍀تیراعتماد به نفس : ۶۰٪ غرور : ۱۰۰٪ لجبازی : ۳۰٪ زرنگی : ۹۰٪ جذابیت : ۸۰٪ رفاقت : ۷۰٪

🍀مرداداعتماد به نفس : ۹۹٪ غرور : ۸۷٪ لجبازی : ۱۲٪ زرنگی : ۱۰۰٪ جذابیت : ۹۲٪ رفاقت : ۹۸٪

🍀 شهریوری اعتماد به نفس : ۱۰۰٪ غرور : ۳۰٪ لجبازی :۴۰٪ زرنگی : ۹۰٪ جذابیت : ۱۰۰٪ رفاقت : ۹۰٪ 

🍁مهراعتماد به نفس :۸۰٪ غرور : ۹۰٪ لجبازی :۹۰٪ زرنگی : ۱۰۰٪ جذابیت : ٩٠٪ رفاقت : ۹۰٪

🍁آبان اعتماد به نفس : ۱۰۰٪ غرور : ۸۰٪ لجبازی : ۸۰٪ زرنگی : ۹۰٪  جذابیت :۸۰٪  رفاقت : ۶۰٪

🍁آذراعتماد به نفس : ۵۰٪ غرور : ۹۰٪ لجبازی : ۸۰٪ زرنگی :۶۰٪ جذابیت :۹۰٪ رفاقت : ۷۰٪

☃️دی اعتماد به نفس : ۲۰٪ غرور : ۵۰٪ لجبازی : ۸۰٪ زرنگی : ۱۰٪ جذابیت : ۹۰٪ رفاقت : ۱۰۰٪

☃️بهمن اعتماد به نفس : ۹۰٪ غرور : ۳۰٪ لجبازی : ۱۰۰٪ زرنگی : ۵۰٪ جذابیت : ۲۰٪ رفاقت : ۸۰٪

☃️اسفنداعتماد به نفس : ۹۰٪ غرور : ۱۰٪ لجبازی : ۳۰٪ زرنگی : ۶۰٪ جذابیت : ۵۰٪شما متولد چه ماهی هستید؟😊  

خدایا مادرم وبرامون حفظش کن الهی آمین❤

تیری_ام#  

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

منم اردیبهشتیم 😍😍😘

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
فقط اردیبهشت و شهریور جذابیت۱۰۰درصد😍

بعله بعله پس چی 😂

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
2706