2733
2734

میخوام شروع کنم یاد بگیرم ولی نمیدونم کدومشو

آذری یا استانبولی ؟

راهنماییم کنین لطفا 

استعداد شو دارم فقط نمیدونم دقیقا باید چی کار کنم 

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کدومش بدردت میخوره اونو یاد بگیر تو ایران اذری خوبه خودم آذری ام ولی یکم سخته

من برام فرقی نداره

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
استانبولی کلاساشم هست من یکی دو ترم رفتم خیلی راضی بودم

الان که نمیشه کلاس رفت 

خودم یاد میگیرم

2740

ترکی استانبولی یاد بگیر ک ی روزی اگه رفتی ترکیه دو کلوم بلد باشی حرف بزنی آذری برات فک نکنم کاربردی داشته باشه ب اون صورت

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
ترکی استانبولی یاد بگیر ک ی روزی اگه رفتی ترکیه دو کلوم بلد باشی حرف بزنی آذری برات فک نکنم کاربردی ...

اتفاقا رفت و آمد شوهرم به ترکیه زیاده به خاطر شغلش 

ولی خب من هیچوقت نمیرم

هردو خوبن من ترکی استانبولی رو تا حدودی بلدم نه کامل 

به نظرت کدوم رو میتونم خودم یاد بگیرم ؟

چون با این وضع کرونا کلاس نمیشه رفت حالا حالا ها

ترکی استانبولی به روش بابک رو  ویدیویاش ببین عالیه، بعدشم سریال ترکی به زبان اصلی ببین

اوه اون که خیلی میبینم😅

تو نت بزنم هست ویدئو هاش؟

به نظرت کدوم رو میتونم خودم یاد بگیرم ؟ چون با این وضع کرونا کلاس نمیشه رفت حالا حالا ها

نمیدونم والا هر کدوم سختی های خودشو داره ولی ترکی اصیل اواهاش برا فارسی زبونا سخته

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
نمیدونم والا هر کدوم سختی های خودشو داره ولی ترکی اصیل اواهاش برا فارسی زبونا سخته

مرسی

2706