2737
2734
عنوان

چقدر طول میکشه گوشت بوقلمون بپزه

19205 بازدید | 28 پست

بچه ها مادرشوهرم زنگ زد شام دعوت کرد و گفت چلوگوشت میزارم بیاید ما هم به خاطر کرونا گفتیم شام نه ولی بعد از شام یه سر میایم...منم هوس کردم چلوگوشت با گوشت بوقلمون بزارم ۱۰دقیقس گذاشتم چقدر طول میکشه بپزه؟؟؟ناهارم نخوردیم خیلی گرسنه ام😬

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
واقعا؟؟یه ساعت دیگه قشنگ آمادس

اره نمیدونم چه گوشتی رو میگن بچه ها ۴ ۵ ساعت

من هربار بوقلمون گذاشتم یک ساعته اماده شده

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
چندساعت خوبه

اگه زودپز میذاری یه ساعت اگه قابلمه دو ساعت و نیم تقریبا پیاز هم زیاد بریز بوی زخمشو بگیره

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  
اره نمیدونم چه گوشتی رو میگن بچه ها ۴ ۵ ساعت من هربار بوقلمون گذاشتم یک ساعته اماده شده

فکرکنم گوسفندی رو میگن

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
فکرکنم گوسفندی رو میگن

اشتباه احتمالا میگن

تو زودپز یک ساعت

تو قابلمه اخرش ۲ ساعت

کمتر از ۲ ساعت امادست مطمئن باش

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
اگه زودپز میذاری یه ساعت اگه قابلمه دو ساعت و نیم تقریبا پیاز هم زیاد بریز بوی زخمشو بگیره

وووی مرسی

2706