2737
2734
عنوان

چقدر طول میکشه گوشت بوقلمون بپزه

| مشاهده متن کامل بحث + 19538 بازدید | 28 پست
نه بابا ۴ پنج ساعتی طول میکشه. بدار تو زود پز بعدش دربیار با روغن وکره زعفرون سرخ کن با یه مقدار اب ...

الآن گذاشتم توی قابلمه با پیاز داغ سرخ کردم پودر دارچین و فلفل زردچوبه ام زدم

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
فکرکنم گوسفندی رو میگن

نه عزیزم.من سوپشو که درست میکنم حداقل ۴ ساعت باید بپزه تا نرم بشه و بردارم ریش ریش کنم بریزم توسوپ.من بال بوقلمون میگیرم برای سوپ.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا ۴ پنج ساعتی طول میکشه. بدار تو زود پز بعدش دربیار با روغن وکره زعفرون سرخ کن با یه مقدار اب ...

۴ ۵ ساعت گوشت گوسفند و گاوه

تو قابلمه نهایتش ۲ ساعت طول میکشه

امکان نداره ۴ ساعت

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
اشتباه احتمالا میگن تو زودپز یک ساعت تو قابلمه اخرش ۲ ساعت کمتر از ۲ ساعت امادست مطمئن باش

مرررررررسی

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
2731

نه باید الان بذاری تو زود پز وقتی پخت ابش زیاده دیگه بخار که نمیشه.

از اون زود پز دربیار بریز تو تابه گوشتارو.بهش زعفرون دم کرده و یه کم کره و یه نصف لیوان یا بیشتر اب خودصو از زودپز دربیار بریز تو تابه.بذار زعفرون و کره به خورد گوشت بره و ابشم غلیظ بشه.من چن روز پیش اینجوری درست کردم.

سیب زمینی و گوجه و قوره سرخ شده هم کنارش گذاشتم

خانوم هستم

اگه مبخوای نرم بشه و زیر دندون صدا نده تو قابلمه ۴ ساعت وقت میخواد تو زودپز من یک ساعت و ده دقیقه یی گداشتم.یه نیم ساعتم با کره و زعفرونو اب دوباره...

خانوم هستم
عزیزم ماهم بوقلمون میپزیم دیگه.مال من محلی ارگانیک هیتش.مال شمارو نمیدونم.

تابه حال نه دیدم نه شنیدم بوقلمون ۴ ۵ ساعته بپزه مگر اینکه کهنه یا مادر باشه به قول معروف..من اصلا مرغ نمیخورم به خاطر هورمونش و سال هاست بوقلمون میپزم همش یکی دو ساعته پخته

حالا استارتر میپزه خودش عیار دستش میاد و ساعتشو میبینه

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2738

[QUOTE=129316527]تابه حال نه دیدم نه شنیدم بوقلمون ۴ ۵ ساعته بپزه مگر اینکه کهنه یا مادر باشه به قول معروف..من اصلا م ...[/QUOTEمنم از بچگی بوقلمون دیدم که مامانم از صبح زود گداشته.

حالا که نشنیدی الان بشنو.

خانوم هستم
[QUOTE=129316527]تابه حال نه دیدم نه شنیدم بوقلمون ۴ ۵ ساعته بپزه مگر اینکه کهنه یا مادر باشه به قول ...

پس حتما تجدید نظر کنید و بوقلمون کهنه نگیرید دیگه چون اونم مضره مثل مرغ

استارتر نتیجه رو بگو اخر

پس حتما تجدید نظر کنید و بوقلمون کهنه نگیرید دیگه چون اونم مضره مثل مرغ استارتر نتیجه رو بگو اخر

نه اتفاقا اونایی که من میگیریم نهایت ۴ کیلو هستن.و از جای مطمئن میگیرم.

اگه شما عادت به گوشت نپخته داری دلیل نمیشه که مردم هم مثه شما خام خوار باشن.

خانوم هستم
پس حتما تجدید نظر کنید و بوقلمون کهنه نگیرید دیگه چون اونم مضره مثل مرغ استارتر نتیجه رو بگو اخر

خدایی تو لجبازیو یک کلام بودن حرف آخرو میزنیا😂😂😂😂تو سایتای آموزش آشپزی هم که سرچ کنی نوشته 3 ساعت تایم پخت داره تا گوشت نرمو دلخواه پخته بشه ما حتی مرغم یکساعته نمیپزیم شما چجوری یک ساعته بوقلمونو میپزی

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته