2737
2739
عنوان

درد پهلوی راست در اوایل بارداری

1430 بازدید | 6 پست

سلام من تازه فهمیدم باردارم و فکر کنم الان ۴هفته هستم پهلوی سمت راستم روزی دوبار چنان دردی میگیره که غیر قابل تحمل میشه برام و شیاف استفاده میکنم این درد طبیعیه؟شیاف مشکلی نداره؟

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘
سنگ نداری ک؟؟

نه سنگ ندارم دردم پهلوی راستمه واژنم تیر میکشه دور نافم تیر میکشه

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه سنگ ندارم دردم پهلوی راستمه واژنم تیر میکشه دور نافم تیر میکشه

واژن و دور ناف طبیعیه ولی پهلورو نمیدونم از کلینیک بپرس حتما

آدم دروغگو حسابش پاکه چون دهنشو واکنه همه میفهمن خالی میبنده بترسین از آدم راستگو که اگه دروغ بگه حرفش سنده همه باور میکنن
2731
واژن و دور ناف طبیعیه ولی پهلورو نمیدونم از کلینیک بپرس حتما

چجوری بپرسم؟