2733
2734

نمیدونم واقعا درک ندارن ی عده یا خودشون رو میزنن ب اون راه!!

دیگه ی ربع رفتیم خونه فلانی،بیست دقیقه خونه بابام،نیم ساعت خونه پدر شوهر چ کوفتیه دیگه🙄🙄🙄😒😒 

مگه کرونا نشسته ساعت ب مچ تایم میگیره ببینه دقیقا از زمان مشخص تجاوز کردی یا نه ،بعد حمله کنه؟!؟

واقعا از لحاظ فرهنگی فقر زیادی دارین،امثال شماهان ک فقط درد و مرض رو برا همسایه میبینن،با این رویه تا ماه ها باید در خدمت این ویروس بمونیم😑😑😑

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا یه ماه خونم هیچکسو ندیدم حتی مادرم انگار ما ادم نیستبم بخدادلم داره پرمیکشه امروز عید بودازخواب بیدارشدم انقد دلتنگ بودم‌گریه کردم ولی تحمل میکنم چون عقل میگه یه عده میگن شما میتونید ما حوصله نداریم انگارما ادم نیستیم 

2731

چین الان دو روزه هیچ مورد جدیدی ثبت نکرده، ما هم روزانه بالای هزارتا مبتلا داریم، ملت انگار شوخی گرفتن قضیه رو، فکر میکنن فقط کرونا مال همسایه است 

همیشه برنده باش ،آدم بازنده طرفدار نداره

توجیه، توجیه، توجیه، میگیم نرید خرید میگن با ماسک و دستکش میرم، میگیم نرید سفر میگن خانواده ناراحت میشن الان هم توی همه تاپیک ها اعلام میشه که یه ربع میرم خونه فلانی میام، لعنت به تماس تصویری، از صبح همه اش دارم بغض میکنم و جواب تلفن میدم آخ که کی تمام بشه این روزای سخت 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
دقیقا یه ماه خونم هیچکسو ندیدم حتی مادرم انگار ما ادم نیستبم بخدادلم داره پرمیکشه امروز عید بودازخوا ...

منم اینقدر تو خونه موندم داره میزنه به سرم، هیچ تفریحی ندارم با هیچ کس رفت و آمد ندارم، اما ناراحت نیستم چون میدونم همه اینا به خاطر سلامتی خودمه،به هر حال کرونا هم میگذره و رو سیاهیش برای اون آدم نما هایی که فقط ادعای فرهنگشون میشه میمونه 

همیشه برنده باش ،آدم بازنده طرفدار نداره