2733
2739
عنوان

بچه وجدانن بیاین من‌اینو چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا کی بهت کادو داده باید ۱تومنی قیمتش باشه درسته

شوهرم 🤓قیمتشو‌نمیدونم میخواد مال منو با مال شرکتش عوض کنه اونجا براغذا گرم‌کردنشون لازم‌دارن گفتم‌شاید من‌بااین بتونم پیتزا وکیکبپزم مال خودم سولاردام الجیه وکاراوناروراه میندازه

وا . ما پیتزا لازانیا کیک . مرغ حتی یبار برنج 

ایول برام‌عجیبه ازبس عقده ایم‌کرده😁کامبی واین‌داستاناشو‌هرگز‌نفهمیدمیه تجدید نظری کنم حالا شاید همینو‌پس‌دادم،مرسی دوستم ❤️🙏

2738
این چه مارکیه اگر خواستی بفروشی چه اینو چه قبلیه رو من میخوام بفروش به من ، چون بعد از عید میخوام بخ ...

دوتاش الجیه عزیزم بین دوتاش‌یکیشو‌باید انتخاب کنم‌که اونیکی رو‌هم‌شوهرم‌ باید ببره‌شرکت کارمندا غذاشون گرم‌کنن،ان‌شالله بهترینش ونوشو‌‌میخری عزیزم 🙏❤️

سلام عزیزم ممنون میشم اگ پستمو دیدی جواب بدی

توتاپیکا دنبال چاقی صورت بودم ک ی تاپیکی دیدم مال سال۹۱ بود ک نوشته بودی جوانه گندم باماست بعد غذا صورتو چاق میکنه

واقعا تاثیر داره؟میشه واضح برام توضیح بدی اگ جواب بده کلی دعات میکنم بخدا چون خسته شدم ازبس هرکاری کردم صورتم چاق نشد خسته شدم

تپل بود ازوقتی شیرمیدم لاغرشده

چه زیباست انتظار آمدنت پسرم💋
سلام عزیزم ممنون میشم اگ پستمو دیدی جواب بدی توتاپیکا دنبال چاقی صورت بودم ک ی تاپیکی دیدم مال سال۹ ...

سلام‌عزیزم اره هنوزم‌میگم جوانه گندم باماست پر چرب بخوری صورت تپل میشه روزی یک تا دو وعده،الان شیر میدی وطبیعی هم‌هست مخصوصا اگه ژنتیکی هم لاغری که توشیردهی آدم لاغرترم‌میشه

نمیدونم توشیر دهی مشکل داره یانه قرص مخمر جو هم خیلی موثره روزی سه تا پنج عدد میشه خورد،آب هم زیاد بخور عزیزم ودرنهایت اینکه غصه لاغری صورتم نخور درکنار اینکارایی که میکنی این موضوع رو رها کن ‌ودرگیرش نباش یه مدت بعد خودتو توآینه میبینی واز دیدن صورت شاداب وگونه هات لذت میبری😊🙏

سلام‌عزیزم اره هنوزم‌میگم جوانه گندم باماست پر چرب بخوری صورت تپل میشه روزی یک تا دو وعده،الان ...

مرسی عزیزم نه من صورتم تپل بود مدتیه خیلی لاغرشده

دارم روزی ۱ دونه سیب زمینی پخته میخورم والان میخوام ماست وجوانه گندم هم امتحان کنم

جوانه گندم باماست بعد غذا بخورم؟؟؟چون نوشته بودی شیر وعسل

اگ عسل استفاده نکنم بازم نتیجه میده؟؟؟

چه زیباست انتظار آمدنت پسرم💋
مرسی عزیزم نه من صورتم تپل بود مدتیه خیلی لاغرشده دارم روزی ۱ دونه سیب زمینی پخته میخورم والان میخو ...

اره عزیزم با ماست پرچرب بخور‌یه سرچ کن اصلا جدا ازاین قضیه خیلی مفیده،با شیروعسلم میشه

سیب زمینی پخته هم‌که خودت گفتی موثره

2706