2737
2734
عنوان

بچه وجدانن بیاین من‌اینو چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 36 پست

سلام عزیزم خوبین من کامنت شما رو که قرص بیوتین مضرب کرده بودین خوندم میخاستم ببینم ایرانی هم خوردین؟؟ خوب بود؟ موهای صورت رو هم زیاد کرر؟ممنون میشم اگه جواب بدی گلم

سلام عزیزم خوبین من کامنت شما رو که قرص بیوتین مضرب کرده بودین خوندم میخاستم ببینم ایرانی هم خوردین؟ ...

سلام عزیزم من خارجیشو مصرف میکردم الانم گاهی مصرف میکنم برای تقویتی،ایرانیشو تاحالا ندیدم،خارجیش که خیلی خوبه ریزش موهات قطع میشه بعد یه مدتم کف سرت پرخورده مو میشه قشنگ میبینی موهایی که ریخته دراومده دوباره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم‌ کاش حداقل توستر باشه بتونم استفاده کنم سولاردام‌که خیلی سخت بود کارباهاش

آخی بلد نیستی باهاش کار کنی😂 همینجوری فقط مث از قحطی در اومده ها خریدی😂ندیدی تا حالا

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
2731
آخی بلد نیستی باهاش کار کنی😂 همینجوری فقط مث از قحطی در اومده ها خریدی😂ندیدی تا حالا

بلد نیست مثل شما که تعطیل رو با *ط* مینویسی.. چرا میخوای ثابت کنی که مهمی اخه بچه؟؟؟ به چیت مینازی اخه؟؟؟ جمع کن کاسه کوزتو . سال عضویتش رو ببین خجاااالت بکش وای به حال اون بچه ای که شما مادرشی و حتی بلد نیستی به بزرگتر احترام بزاری. بیچاره تایپک هات زارررر میزنه که چی و کی هستی 

در تاریخ 99.9.9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایاشکرت🤩