2733
2739

من دائم الگرسنه ام 

به دادم برسین 

من سیر نمیشم 

ایها الناس😩😩😢😢😢

همین یه ساعت نشده دو پرس برنج خوردم الان انگار استخونامم گرسنه ست😷😷

خداییش دیگه کلافه شدم الان ساعت یک و نیم من چی بخورم آخه 

فکر میکردم چی میشم👩‍💻 

چی شدمممم😈

😓😓😓😓😩😩😩😓😓راه حلی دارین؟

(رژیم نگین چون باردارم)

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

دستام میلرزه اصلا از گرسنگی

مرض جدید نباشه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
دستام میلرزه اصلا از گرسنگی مرض جدید نباشه

همینجوریه عزیزم 

یه بار اوایلش چند هفته اینجوریه 

یه بارم اواخرش 

بخور حااااالشو ببر😁😁

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

دو عدد خرما چون مغزی و پر پروتیین . حواست باشه چیزای دیگه رفلاس میاره. اگه نیست یه لیوان شیر و یه قاشق عسل بخور. من نون جو و شوید داشتم تا گرسنه یشدم با یه قاشق عسل یا کمی پنیر گردو میخوردم. وزن هم نمیاره چون نون جوئه و از سقط جنین جلوکیری میکنه

روانشناسی کودک
بارداری همینه دیگه بخور حالشو ببر

چون بارداره که نباید انقدر زیاد بخوره. ۴۰ کیلو اضافه میکنه و هم زایمان سختی داره هم بعدش دیگه برنمیگرده

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷

غذاهای مقوی بخور

کربوهیدرات کامل

پروتئین

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2706