2737
2734
اره فالت خیلی قشنگ بود کلی ذوق کردم

اسی میشه برا منم بگیری لطفاا نیت کردم🥲💔نیتم اینکه حسش بهم چیه

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای کاملن درسته

اسی نفهمیدم حسش چیه

بنظرت حسش چیه؟

مرسی فداتشم💜💗❤💅🏻

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
ممنون خودم میگیرم 

بخاطر احترام به حرف شما، رفتم با کتاب برگشتم و حال پست و پاسخ شمارو دیدم. خیرهست به امید خدا. شاید خواجه مارو طلبیده بود اینوقت صبح و اونرو از دهان نوجوانی به ما رسوند. 

پیروزباشین، انشاالله خیرمیادبراتون. 

🕉  🕉
2731
بخاطر احترام به حرف شما، رفتم با کتاب برگشتم و حال پست و پاسخ شمارو دیدم. خیرهست به امید خدا. شاید خ ...

من میخام بدونم حسش ب من چیه؟

حسش چی بود؟

کتابی تایپ نکنید لطفا چون خوب متوجه نمیشم

بخاطر احترام به حرف شما، رفتم با کتاب برگشتم و حال پست و پاسخ شمارو دیدم. خیرهست به امید خدا. شاید خ ...

ممنون

عزیزمی❤❤ حس میکنم نسبت بهت دودله گاهی فک میکنه گاهی نه

اره دقیقا همینه هعی.

بنظرت بیشتر مثبت افتاده یا منفی؟ 

2740

اسی میتونی درخواسته دوستیمو قبول کنی؟

[QUOTE=338604065]من میخام بدونم حسش ب من چیه؟ حسش چی بود؟ کتابی تایپ نکنید لطفا چون خوب متوجه نمیشم[/QUOTE

طبق این شعری که به نیابت شما گرفتم، بیشتر شما هستی که بهش فکرمیکنی، ایشون در حال زندگی خودش با هدفها و ارزوهای خودشه. اما شما برای رسیدن بهش دست به هرکاری میزنین و کمک میخواین. یه نکته ای داره که شما انگاری مشکلی یا ایرادی دارین یا سمت شما مشکلی هست که توقع دارین اوت بگذره یا درکش کنه

🕉  🕉
[QUOTE=338604065]من میخام بدونم حسش ب من چیه؟ حسش چی بود؟ کتابی تایپ نکنید لطفا چون خوب متوجه نمیشم[ ...

کاملن درسته

بنظرتون اون مشکل چیه؟

ینی حسی بهم نداره؟ 

مثبته

اسی درخواست دوستیمو قبول میکنی؟؟

ددرکل این نیتی که کردین، نمیشه صددرصد بهش امید بست. ایشون بیشتر فکرش روی مسائل دیگریه مثل یه سرمایه ...

درسته ممنون 

2706