2733
2734
عنوان

از دست خودم خیلییییی ناراحتم

249 بازدید | 27 پست

از ناراحت زیاد حالت تهوع گرفتم 

چرا درس نمیخونم اینهمه زحمت کشیدم قبولیم قطعی بود الان که مهم نهاییاس جا زدم بدون نهایی چیزی قبول نمیشم(:

طفلک مامان و بابام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب بخون 

به خودت قول بده رو یه کاغذ بنویس من تابستون یه ماه فقط گوشی میگیرم دستم روزی چند ساعت میخوابم رو کاغذ بنویس به خودت قول بده 

برا اینده خیال پردازی کن و بشین فقط بخون 

من قبل عید بعد ده سال درس نخوندن تو رشته  غیر مرتبطم ازمون دادم روزی ۱۸ ساعت میخوندم فقط و از پسش بر اومدم

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2740
تجربی

تجربی یا باید دکتر شی یا الاف 

ول کن بابا 

آدمای زیادی دیدم بااینکه مدرسه تیزهوشان بودن و معدلا بالا و فلان، سه ۴ سال خودشونو حبس کردن تاحد مرگ خوندن هیچی نشدن تو تجربی

ول کن برو سراغ یه حرفه که بتونی ازش پول دربیاری

خب بخون  به خودت قول بده رو یه کاغذ بنویس من تابستون یه ماه فقط گوشی میگیرم دستم روزی چند ساعت ...

ده روز دیگ نهاییا شروع میشه دیگ چه فایده 

من باید معدلم بالای ۱۹ بشه قبول شم ولی وقتی هیچی نخوندم برای نهایی نمیشه شب امتحان نمره ۲۰ آورد نهاییا خیلی سخت شده 

کلا ناامید شدم وقت با ارزششو از دست دادم 

تجربی یا باید دکتر شی یا الاف  ول کن بابا  آدمای زیادی دیدم بااینکه مدرسه تیزهوشان بودن ...

پشت کنکور موندم که قبول شم یچیز خوب 

میدونی چقدر خانوادم برام خرج کردن؟شاید ۵۰ ۶۰ میلیون 

واقعا ناراحتم نمیخوام زحمتشونو خراب کنم البته کردم...

2706