2737
2734
قالیشویی ونک خیلی عاااالیه👌👌 من چند روز پیش به توصیه یه فرش فروش که قالیشویی ونک رو بهم معرفی کرد ...

از نظر من کار قالیشویی ونک خوبه .فرش ها رو سالم و خیلی تمیز تحویل میدن.مخصوصا دستبافتو عالی میشورن

در ابتدا ترس از رنگ دادن فرش های دستبافتم داشتم خدا شکر اونرو هم عالی و خوب شستن خدمات این قالیشویی نسبت به دیگر قالیشویی های تهران به نظر من بهتره

همه چیز بسیار عالی و زمان بندی دقیق بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قالیشویی آبرنگ خیلی خوبه.

من چند ساله فرشای خونه خودمو و مادرمو میدیم اینجا خیلی از تمیزی کارشون راضی هستیم هر کدوم از دوستام و فامیلامو معرفی کردم اونا هم راضی بودند چند تا از شماره هاشو میذارم.همه جای تهران شعبه داره.۸۸۸۶۶۱۴۹

۴۴۸۴۷۵۱۱    

۲۲۴۰۴۵۹۶

۷۷۵۴۶۷۴۷

عزیزم قالی شویی دریا هم هست خودمون وهمه فک فامیل فرشا ومبلامون رو می دیم اینجا کارشون فوق العاده تمیییزه 

اینم شماره هاشه هرکجاباشیدمی یان 

۷۷۱۹۱۷۲۴

۴۴۳۵۳۱۸۸

۸۸۳۶۷۰۹۳

۲۲۱۴۷۹۳۲

2731
قالیشویی آبرنگ خیلی خوبه. من چند ساله فرشای خونه خودمو و مادرمو میدیم اینجا خیلی از تمیزی کارشون را ...

ممنون بابت معرفی قالیشویی ابرنگ .

منم فرشامو دادم بعد از ۳روز خیلی تمیز با بسته بندی شیک تحویلم دادن.واقعا کیفیت کارشون عالیه.دفه قبل دادم یه قالیشویی اسمشو فراموش کردم ولی فرشامو خوب نشسته بود و چروک کرده بود ولی این دفه که دادم ابرنگ خیلی راضیم .فرشامو خیلی تمیز و اتو کشیده تحویلم دادن.

تلفنش.۸۸۸۶۶۱۴۹    ۴۴۸۴۷۵۱۱

عزیزم قالی شویی دریا هم هست خودمون وهمه فک فامیل فرشا ومبلامون رو می دیم اینجا کارشون فوق العاده تمی ...

ممنون مرسی عزیزم خیلیییی خوب بودپیشنهادت وبه موقع تحویل دادن من ازکارشون راضیم

ما از خدمات قالیشویی ساوین استفاده کردیم وازنظم وحرفه ای این شرکت درهمه اموررضایت کامل داریم شماهم ازخدمات این شرکت استفاده کنید واز زیبایی فرش هاتون لذت ببرید اینم شمارهاشون.

۷۷۱۱۰۰۷۹

۲۲۰۵۸۰۱۲

۸۸۶۵۱۹۸۶

۴۴۳۱۷۴۷۶

عزیزم قالیشویی زعفرانیه از همه لحاظ عالیه .  کارشون حرفه ایه 🤩 چند تا هم شعبه داره من شعبه غربشونو زنگ میزنم . واسه مشتری هاشون وقت میزارن و کیفیت شستشوی بالایی دارن . فرشای من بعداز شستن براقیت خاصی پیدا کرده اینم شماره هاشه ۸۸۳۷۰۸۶۳ _۷۷۹۰۱۷۸۶_۲۲۶۰۵۰۳۷

2740

قالیشویی اندرزگوواقعامحشره

منم به سفارش شماکاربران نی نی سایت فرشهای خودموومادرموبه اندرزگو دادم همان طورکه تعریف کرده بودیدواقعاکیفیت کارشون خیلی عالیه فرشام برق میزنه منم راضیم وازهمه مهمتربسیارمنصف وخوش برخورد هستنددلم نیومدمعرفیشون نکنم اینم شمارشون22977030

قالیشویی دریا محشره  من فرشامو روشن خریده بودم بعدازتولد دخترم خیلی کثیف شده بود به سفارش یکی ...

ممنون خیلی خوب بود پیشنهادت بنظرم بهترین قالیشویی هست که تابحال تجربه کردم مرسی از راهنمایت 

ممنون بابت معرفی قالیشویی زعفرانیه 😍🤗🤩

قالیشویی زعفرانیه هفته گذشته برای بردن فرشهای دستباف اومدن و خودشون تمام فرشها رو جمع اوری کرده و بردن. اشکالات دیگری هم یکی از فرشها داش که باید رفو می شد که پیشنهاد دادند ما هم چون نیاز بود قبول کردیم. ۴ روز بعد فرشها را اودن و از تمیزی مثل گل⚘ شده بودند خدایی کارشون حرف نداره
مرسی از قالیشویی زعفرانیه 😘💃💃
اینم شماره های روی فاکتورشون

22605037
88370863
7790178۶

قالیشویی ساوین عالیه 

هفته پیش با توجه به نظرات کاربران عزیز که قالیشویی ساوین پیشنهاد داده بودند منم تصمیم گرفتم فرشامو دادم بهشون جهت شستشو خیلی راضی بودم ازش  قیمتاش هم نسبت به جای دیگه خیلی مناسبتره همه جای تهران هم سرویس دارن اینم شمارش

۷۷۱۱۰۰۷۹ 

۲۲۰۵۸۰۱۲ 

۸۸۶۵۱۹۸۶ 

۴۴۳۱۷۴۷۶ 

قالیشویی آبرنگ خیلی خوبه. من چند ساله فرشای خونه خودمو و مادرمو میدیم اینجا خیلی از تمیزی کارشون را ...

فرشهای ماشینی ترک .و دستباف دادم خیییلی عااالیه کارشون.خیلی راضیم از خدمات قالیشویی آبرنگ.

تلفنش .۸۸۸۶۶۱۴۹       ۴۴۸۴۷۵۱۱

۷۷۷۰۳۴۱۵  به نظر من قالیشویی آبرنگ یک برند بی نظیره👌

2706