2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قالیشویی بانو دادم خیلی خوب شسته بود من که راضی بودم
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
2720
ای بابا من بعد از عید بهشون دادم حدود یک ماه پیش ولی خداییش خیلی خوب بود همشونم کاور شده و مرتب بودن من ی فرش دستبافم دادم واسه ریشه زنی اونم خیلی تمیز در آورده بود چی بگم اینام اصلا نمیشه رو کارشون حساب کرد
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
Man tarife arjhang ro shenidam khodam daram farshamo midam onja. Ta shanbe sabr kon khoob bood miam khabaresho midam.goft mashini metri 3000t+7000t hazine hamlonaghl.
صدای قلب نیست صدای پای توست که در سینه ام می دوی کافی ست کمی خسته شوی کافی ست بایستی!!
2714

قالیشویی ساوین بهترینه. 

من فرشای مامانم داده بودم به ساوین خودشون میان میبرن سرموقع هم میارن کارشون خیلی تمیییزه همه جای تهران سرویس دارن به همه اینجارو پیشنهاد میکنم اینم شمارشون  ۷۷۱۱۰۰۷۹   ۸۸۶۵۱۹۸۶    ۲۲۰۵۸۰۱۲

قالیشویی ونک خیلی عاااالیه👌👌

من چند روز پیش به توصیه یه فرش فروش که قالیشویی ونک رو بهم معرفی کرد و گفت کارخونش مستقله و عضو معتبر و قدیمی اتحادیست فرشای ماشینی و دستبافت گرون قیمتی رو برای شستشو و ترمیم ریشه دادم  دیروز برام اوردن خیلی عاااالی شده فرشام دلم نیومد معرفیشون نکنم چند تا از شماره هاشو میذارم.

۸۸۶۴۲۲۱۲

۴۴۲۱۵۷۴۹

۲۲۹۰۲۵۴۵

قالیشویی دریا محشره 

من فرشامو روشن خریده بودم بعدازتولد دخترم خیلی کثیف شده بود به سفارش یکی از اقوام فرشامو دادم قالیشویی دریا امروز تحویل دادن خیلی راضییی بودم بنظرم اینجا بدید کارشون خوبه اینم شمارش  ۷۷۱۹۱۷۲۴

ممنونم که قالیشویی اندرزگووورامعرفی کردید منم فرشهای دستی وماشینی رابهشون دادم امروز برام اوردن ازشستشوی تمیز وتحويل به موقه راضيم واز همه بسیار منصف کاملا معقول وبدون هر گونه هزینه تراشی غیر واقعی که اکثر ارایه دهندگان انجام میدن اینم تلفنی که من ازشون دارم                               22291775      

2706