2737
2734
عنوان

تروخدا بیاین کرررونا

225 بازدید | 11 پست

دوستان من خیلی ناراحتم اطراف شهرمون یکی ازفامیلای شوهرم کرونا گرفتش مرد پیرمرد بود ظاهرا بیماری قلبی داشته شوهرم وفامیلاش دیروز رفتن تو شهرشون همه خانوادشو قرنطینع کردن یکی ازفامیلانزدیکش براش فاتحه گرفت خیلی کاراشتباهی کروده شوهرمم دیروز رفت فاتحه ش هرکاری کردم ک نره نشد گفت کسی اونجا نبود زیاد خانوادش وفامیلا نزدیکش قرنطینن مشکلی پیش نمیاد ولی من خیلی دلشوره دارم😓😓

خدابیامرزه

اوففف مگه حرف گوش میدن شوهرا،یکی ازسختیای این دوره نگه داشتن آقایون توخونس به نظرم،سخت ترازتگه داشتن بچه ها

چیزی نمیشه عزیزم،تعجبم تواین وضعیت فاتحه خونی چیه آخه برای ازدست رفته میگیرن

مادربودن زيباترين شادي دنياست     ونميداني من چقدربه خاطرتوبه اشكهايم لبخندزده ام😊         شكرخدا مامان دوتاپيرهن پري👭دختراي مامان خيلي دوستون دارم💘خدايا كاري كن هرزني طعم مادر شدن روبچشه🙏🏻

مردا واقعا عصبی میکنن آدمو بابا بخدا این اسمش شجاعت نی تو شر انداختن یه عده آدمه

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک هرکارمیکنم نمیتونم شوهرمو نگه دارم توخونه

شماها چطور حریف شوهراتون میشین😐

حتی الان ک چن روزی میشه ک سرکارشم تعطیل شده باز میره پیش باباش کمک میرسونه منم حرص میده😩

جوونه ی تو دلم...پسرم...مامان عاشقته مرد کوچولو^^😍😍😍❤
2731
2738
خدابیامرزه اوففف مگه حرف گوش میدن شوهرا،یکی ازسختیای این دوره نگه داشتن آقایون توخونس به نظرم،سخت ت ...

بخدا جونم ب لبم رسیده نمیدونم چیکارکنم همش دعوا بحث

واي من فقط موندم اخه اين اروپايي ها چقدر فهميده و باكلاسن قرنطينه واقعي فقط اونا رعايت كردن اخبار نشون داد هيچكس تو خيابونا نيست

ديكه اين چيزا به سطح فهم وشعور انسانهاست كه متاسفانه برخي...

بخدا جونم ب لبم رسیده نمیدونم چیکارکنم همش دعوا بحث

بایدبیخیال شیم یکم وجوخونه خوب باشه که بمونن 

مادربودن زيباترين شادي دنياست     ونميداني من چقدربه خاطرتوبه اشكهايم لبخندزده ام😊         شكرخدا مامان دوتاپيرهن پري👭دختراي مامان خيلي دوستون دارم💘خدايا كاري كن هرزني طعم مادر شدن روبچشه🙏🏻