2737
2739
عنوان

دوست دختر شوهرم

407 بازدید | 28 پست

بچه ها من نمیدونستم که شوهرم قبل ازدواج بامن دوس دختر داشته اونروز که رفته بودم خونه مادرشوهرم دیدم یه دختری داره بهم نگاه میکنه میگه زن فلانیه منم ازخواهرشوهرم پرسیدم اولش نگف بعدش گف که فلانیه بعدش هی اومد نگامون کرد منم چیزی نگفتم بعدش دیدم به یکی زنگ زده میگه زن فلانی رو دیدم اولش فکر کردم منو نمیگه بعدشم اومد کنارمون گف شما زن فلانی هستین والان چیکار میکنه منم باعصبانیت گفتم به تو جندا خانوم چندساله زیر خوابش بودی کم نبوده الانم پیگیرشی وفلان بعدش اومدم خونه واون جایی که میخواستمم نرفتم باشوهرمم دعوام شد که چرا بهم نگفتی اونم میگه به خدا خودم ولش کردم بهم گف که خوب کاری کردی که فوشش دادی اون دختره هرزه است 

من دراین کلبه خوشم تودران اوج که هستی خوش باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اونجا چیکار میکرد  فامیلشونه

اونجا نبود که روبروی خونه مادرشوهرم ایستگاه اتوبوسه ماهم داشتیم میرفتیم بازار اونجا وایساده بود

من دراین کلبه خوشم تودران اوج که هستی خوش باش

مال قبل بوده دیگه بیخیالش

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔
2740
2706