2737
2739
قربونت برم من عادتیه خودمی

زبونشووو😁

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیشتر تو گوشی و تلویزیونه.از عجایب پیش میاد ک گاهی اوقااااات فقط شبت قبل خواب باهام حرف بزنه یا تو ...

چمیدونم عزیزم همینکه خودت تلاش میکنی خیلی عالیه 

تو فوق العاده ای از هر نظر

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
وااییییی من  اگه سلفونه پاره بشه چیی؟فکرشوکردی ب فنامیره😉

نه دیگه اسپرمه کانگورو که نیست از چند لا سلفون بگذره

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
2731
میترسم فاصله بگیرم،اونم کاری کنه اونوقت منم عادت کنم به این دوری و از هم سرد شیم

فاصله نگیر ازم ک توبری دق میکنم

منظورم دوسه روزه چیزی نمیشه نترس وقت کمیه 

فقط شیک بگرد دلبری کن وقتی اومد سمتت درحین عملیات خرش کن😀😀😀

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
نه دیگه اسپرمه کانگورو که نیست از چند لا سلفون بگذره

میگم اگه سلفونه از روچوبه پاره بشه زخمی میشه😀😀😀😀😀😀

میگم اگه سلفونه از روچوبه پاره بشه زخمی میشه😀😀😀😀😀😀

چوب عشقه😂😂😂

محدثه بیا ببین چی میگیم ما

2740
فاصله نگیر ازم ک توبری دق میکنم منظورم دوسه روزه چیزی نمیشه نترس وقت کمیه  فقط شیک بگرد دلبری ...

در حین عملیات اصن قولی نمیده.خیلی امتحانش کردم.مثلا فرداش میگم فلان حرفو زدی،مرده و قولش پاشو میگخ برو بابا حوصله داری

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
اره میخوام محبتمو بریزم بیرون دیگه از شماها شروع کردم😂

چ بریز بپاشی هم کردی دختر😀

گاهی اوقات ک ازین وضعیت خسته میشم میگم 

دریاااااا،بغلم کن بغلم کن که شدم تنهاااااا🙃

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
چوب عشقه😂😂😂 محدثه بیا ببین چی میگیم ما

محی بیاد  بخونه فرارمیره از شعرای ما

محدثه عقد نکرده حاملشم کردین ک😁

باور کن‌رفته آیودی گذاشته ازهمی حالا بچه ک نمیخاد😀😀😀😀

در حین عملیات اصن قولی نمیده.خیلی امتحانش کردم.مثلا فرداش میگم فلان حرفو زدی،مرده و قولش پاشو میگخ ب ...

۳تا حرفو ۳جاباور نکن چون کلشون دآغه:

حرف پای منقل

حرف پای منبر 

حرف توبغل

2706