2737
2734
از اسکرین پاینیه بخونین بیاد بالا به نوبت

حناجون بنظرم یکم ازش فاصله بگیر وقتی این پیامارو میدی ببین عکس العملش چیه

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باخودش میگه ینی چن سانته چ کنم چکار کنم  باور کن بسه کاندومشم خریده پاپیون زده

بیاد چنتا مارک خوب بهش معرفی کنم نزنه مهینو حامله کنه

فکر سانتش فقط😂😂😂

بزنه شانسش مهین بگه محی حقیقتش من خیلی دوست داشتم ترتیبتو بدم تو این چند وقت ولی چیزشو ندارم😂😂

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
زهرا تو و سعدی باهم دوست بودید؟ یا سنتی؟ 

ن پسر عمم هس من از اول دبیرستان نشون بودم 

همیشه خونمون بود تعطیلات کلا باداداشام قرتی باز درمیاوردن مثلا ۳ماه تابسون😀😀😀

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2731

حنا تو خونه هم وقتی کنار همید همینطوریه؟ شاید حوصله نوشتن نداره

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
حنا این طفلی دایره واژگانش محدوده وگرنه دوست داره جواب بده بلد نیست فک کنم  حنا توروخدا ناراحت ...

من دیه عادت کردم.قبلا بعضی موقع میشد ۱۰ ۱۵ ۲۰ (سالی یه بار)روز همو نمیدیدیم ،اونموقع دایره واژگانش گشاد میشد

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
بیاد چنتا مارک خوب بهش معرفی کنم نزنه مهینو حامله کنه فکر سانتش فقط😂😂😂 بزنه شانسش مهین بگه محی ...

😀😀😀😀😀دیگه محی میره دنبال وکیوم و هی درخواست میده ب گیتی ک ی راه پیش پام بزار بزرگش کنم😂😂😂😂

ن پسر عمم هس من از اول دبیرستان نشون بودم  همیشه خونمون بود تعطیلات کلا باداداشام قرتی باز درم ...

اوووو چه زود 

چقدر حتما برات فردین بازی درمیاورده

2740
خوشکل من😀😀😀😀😀😀

من دیه عادت کردم😁😁😁عاشق این بی زبونیشم

عاشق اینم ک من یه طومار بنویسم اون بگه باش،بگه گوج نباش🤪🤪🤪😁😁😁

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
😀😀😀😀😀دیگه محی میره دنبال وکیوم و هی درخواست میده ب گیتی ک ی راه پیش پام بزار بزرگش کنم😂😂😂😂

😂😂😂😂😂

بهترین راه سلفونه به اندازه ای که دلخواهشه چوب میزاره دورش سلفون میبنده راحت هم همیشه راست قامته هم عالی از هر نظر 

اوووو چه زود  چقدر حتما برات فردین بازی درمیاورده

آره خیلی زود بود برام 

دوران خوبی بود

😀😀😀😀😀

حنا تو خونه هم وقتی کنار همید همینطوریه؟ شاید حوصله نوشتن نداره

بیشتر تو گوشی و تلویزیونه.از عجایب پیش میاد ک گاهی اوقااااات فقط شبت قبل خواب باهام حرف بزنه

یا تو ماشین‌جایی میریم

من دیه عادت کردم.قبلا بعضی موقع میشد ۱۰ ۱۵ ۲۰ (سالی یه بار)روز همو نمیدیدیم ،اونموقع دایره واژگانش گ ...

قربونت برم من عادتیه خودمی

میترسم فاصله بگیرم،اونم کاری کنه

اونوقت منم عادت کنم به این دوری و از هم سرد شیم

😂😂😂😂😂 بهترین راه سلفونه به اندازه ای که دلخواهشه چوب میزاره دورش سلفون میبنده راحت هم همیشه را ...

وااییییی من 

اگه سلفونه پاره بشه چیی؟فکرشوکردی ب فنامیره😉