2733
2734
عنوان

خل شدم 😣

92 بازدید | 6 پست

هر روز ی جایی ام درد داره ...هفته پیش حس تنگی نفس داشتم خوب شد ...دوروزه گلوم خسته انگار گردوخاک تو گلومه البته همه ساعات نیست مثلا شب وقت خواب اینجوری میشم از صبح هم گلوم همش خلط دارم چم شده

اولشه من وهمسرم هم اینجوربودیم بعدش اسهال استفراغ یه هفته بعدش استخوان درد وسرفه بیست روزمیکشه تب ول ...

وای یعنی کروناست؟من یک ماه پیش عفونت ریه کردم دارو مصرف میکنم فک میکردم ب خاطر اونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای یعنی کروناست؟من یک ماه پیش عفونت ریه کردم دارو مصرف میکنم فک میکردم ب خاطر اونه

پدرمون دراومده نمیدونم چه مرضیه ولی بیشتره دوستام گرفتندخفیف یاقوی

حلال کن،زبانم واکسنه پیشگیری میکنه
2728
اولشه من وهمسرم هم اینجوربودیم بعدش اسهال استفراغ یه هفته بعدش استخوان درد وسرفه بیست روزمیکشه تب ول ...

😨😨😨منم دوهفتس گلاب ب روت اسهال استفراق دارم هرروز نه ها سه چهاربار در هفته اینجوری میشم بعد همش دل دلدرد دارم دلم پیچ میره الانم ک همش سرفه خشک میکنم🤐گرفتم پ🤕

از صدای گذر آب چنان فهمیدم ؛تندتر از آب روان عمر گران میگذرد ... زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست ... آرزویم این است ؛ آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست ...
😨😨😨منم دوهفتس گلاب ب روت اسهال استفراق دارم هرروز نه ها سه چهاربار در هفته اینجوری میشم بعد همش د ...

متاسفانه عین0 ماشدی مرحله ای گلاب بروتون توف تواین مریضی😢

حلال کن،زبانم واکسنه پیشگیری میکنه
متاسفانه عین0 ماشدی مرحله ای گلاب بروتون توف تواین مریضی😢

الان شما کرونا داری؟خوب شدی؟

از صدای گذر آب چنان فهمیدم ؛تندتر از آب روان عمر گران میگذرد ... زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست ... آرزویم این است ؛ آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست ...