2737
2739
عنوان

کرونا

418 بازدید | 19 پست

ایا سوزش گلو از علائم کرونا هست؟

البته همیشه نیست ولی گاهی تو روز گلوم خیلی خیلی کم میسوزه مثلا شاید چند بار در روز بعد خوب میشه دوباره روز بعد هم چند بار میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقا همینم... تا میتونم دارم مایعات میخورم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
منم همینطور نه بابا چیزی نیست انقدر نگران نباش 

اخه من سرفه خشک دارم از ماه پیش که سرما خورده بودم هنوز خوب نشده دکتر گفته بود سرفه هات حساسیته گفتم شاید این سوزش چیزی باشه ترسیدم البته قبلا هم گاهی گلوم اینجور میشد و بعد از چند روز خوب میشد ولی الان به خاطر کرونا حساس شدم

2740
اخه من سرفه خشک دارم از ماه پیش که سرما خورده بودم هنوز خوب نشده دکتر گفته بود سرفه هات حساسیته گفتم ...

دمنوش پونه و آویشن

و معجون سیاه دونه و عسل

برای گلودرد و سرفه خشک موثره

دل مرنجان! که ز هر دل به خدا راهی هست...
دمنوش پونه و آویشن و معجون سیاه دونه و عسل برای گلودرد و سرفه خشک موثره

همه اینا رو خوردم کلی هم دارو حساسیت خوردم ولی هیچ اثری نداره اصلا 

نمیدونم چکار کنم دیگه 

اون موقع که سرما خورده بودم همون روزای اول رفتم بیرون و بستنی خوردم حس میکنم همین باعث حساسیت شد

منم چند روزی بود درد میکرد خس خس سینه داشتم دیگه میگفتم گرفتم ولی رفتم اسکن ریه و آزمایش همه چی عالی بود به نظرم بیشترش از استرس هم شاید باشه چون از وقتی اومدم دیگه یادم رفته همه چی😂

اخه من سرفه خشک دارم از ماه پیش که سرما خورده بودم هنوز خوب نشده دکتر گفته بود سرفه هات حساسیته گفتم ...

من چند روز پنیرک دم کردم یه روزم پونه و آویشن و دارچین و هل اینا قاطی کردم دم کردم حس میکردم چرک داره بالا میاد ولی خارج نمیشد بعدش خوب شدم میگم که بیشترشم استرس و وسواسه

2706