2733
2739
عنوان

توروخدا به دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 87 پست

خاکشیر اصلا ضرر نداره بلکه خیلی هم فاید بعدم تمامش از شکم بچه دفع میشه

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
یعنی چی زردی تا روز پنجمه؟.دخترمو دوشب گذاشتم زیر دستگاه.دوباره بردمش پیش متخصص دیگه دارو بهش داد خو ...

من راهشو گفتم دختر من شیرخشکی بود دلپیچه های شدید داشت زیاااااد سرم آورد چون عرق نعنا میدادم نفخش کم شه یبوست میگرفت فقط آب انجیر خوبش میکرد تا اینکه لِم بچه اومد دستم و راحت شدم

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیرم زردی تا روز پنجم هستش بعد اون نمیشه بعدشم عادیه پی پی نکردنش چون شیر مادر میخوره دختر من هفته ...

من پسرم تا دو ماه زردی داشت

دکتر گفت چون گرو خونی پسرت با خودت فرق داره شیرتو که میخوره باعث میشه زردیش بره بالا

تو تکه ای از من نیستی تو تمام منی  
من راهشو گفتم دختر من شیرخشکی بود دلپیچه های شدید داشت زیاااااد سرم آورد چون عرق نعنا میدادم نفخش کم ...

عرق نعنا یبوست میارههه؟؟؟؟من فک کردم خوبه هی دارم پیخورم

وقتی که پیر شدم...اگر آلزایمر گرفتم،روبرویم بایست و فقط یک لبخند بزن🙃هیچ چیز هم که یادم نیاید..از نو عاشقت میشوم....❤�
2731

ولله مامان من که آدم قدیمیه ۶۵ سالشه وقتی بچه اونجوری میشه یه ذره صابون را مثل شیاف میکنه بعد میفرسته تو مقعد در جا باز میشه در عرض ۱۰دقیقه پاهای بچه را هم بالا نگه میداره تا مدفوع کنه

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 
شیر خودمو میدم ولی شبانه روز یک یا دوبار شیرخشک آپتامیل میدم بهش

احتمال زیاد از این شیر خشکه که میدی شاید این شیر خشک بهش نمیسازه اگه میخوای دادنشو ادامه بعدی ی قاشق روغن زیتون بذار تو شیر البته اینو با دکتر مشورت کن  شیرشم عوض کن گیگوز بده بهش بازم به دکتر اینو بگو . بعد مقعد بچه تم با پماد وازلین ویتامینه  همراه  پماد آد روزانه دو سه با چرب کن حتی یکمم با نوک گوش پاکن بفرست تو .گوش پاکن فقط باید چرب باشه با ترکیب این پمادها نه پماد روش باشه خیلی کم داخل ببر فقط نصف قسمت پنبه ایش. من اینکارا رو انجام دادم کامل خوب شد

من پسرم تا دو ماه زردی داشت دکتر گفت چون گرو خونی پسرت با خودت فرق داره شیرتو که میخوره باعث میشه ز ...

مشکلی که نداره.آخه شنیدم که خدایی نکرده بره بالا باید خونشو عوض کنن

وقتی که پیر شدم...اگر آلزایمر گرفتم،روبرویم بایست و فقط یک لبخند بزن🙃هیچ چیز هم که یادم نیاید..از نو عاشقت میشوم....❤�
عرق نعنا یبوست میارههه؟؟؟؟من فک کردم خوبه هی دارم پیخورم

با آب گرم قاطی کن بخور نمیاره 

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
2740

برای دختر من ماساژ شکمش با روغن کرچک همیشه جواب میده از وقتی دنیا اومده بود هر وقت اینجوری میشد شکمش و با روغن کرچک چرب میکردم.قطره پدی لاکتم خوبه روزی ۵ قطره بهش بدی یبس نمیشه.از وقتی هم که غذای کمکیش و شروع کردم تو غذاش کره میریزم و شکمش خوب کار میکنه.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
مشکلی که نداره.آخه شنیدم که خدایی نکرده بره بالا باید خونشو عوض کنن

راستش من انقد نمیرفت بالا اگه اشتباه نکنم دوازده و اینا بود

ولی با شیر خشت و ترنجبین پایین آوردمش 

تو تکه ای از من نیستی تو تمام منی  

بچه ۴۵ روزه فک نکنم زردی آنچنانی داشته باشه ولی اگه داره حتما باید دو روزی ی بار چک کنی زردیشو که اگه خدای نکرده بیشتر سیزده شد تحت نظر دکتر باید تو بیمارستان بمونه وگرنه زردی بالا دور از جون بچه شما و همه حتی رو سیستم مغزی بچه هم تاثیر میذاره

راستش من انقد نمیرفت بالا اگه اشتباه نکنم دوازده و اینا بود ولی با شیر خشت و ترنجبین پایین آوردمش&n ...

منم تا حدود۸و۹ رفت بالا الان حس میکنم در حد۵و۶داره

راستش من انقد نمیرفت بالا اگه اشتباه نکنم دوازده و اینا بود ولی با شیر خشت و ترنجبین پایین آوردمش&n ...

منم همینطور البته دختر من ۱۷بود با شیرخشت و یه قطره که دکتر داد و دقیقا عصاره شیرخشت بود در عرض۱هفته زردیش تموم شد 

بچه ۴۵ روزه فک نکنم زردی آنچنانی داشته باشه ولی اگه داره حتما باید دو روزی ی بار چک کنی زردیشو که اگ ...

لعنت به این کورنا و مریضی که نمیزاره بچمو ببرم دکتر.دارم میمیرم از نگرانی.

میگن گرمی خوب نیست برا بچه اینقد سرد گرفتمش که فک کنم سرما هم خورده نمیدونم چیکارکنم😥😢😭

ترنجبین و شیر خشت بده بهش هم زردیشو میاره پایین هم دلشو نرم میکنه

اگه خودم بخورم تاثیری داره روبچه؟که شکمش کار کنه؟

2706