2733
2734
عنوان

توروخدا به دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 87 پست
لعنت به این کورنا و مریضی که نمیزاره بچمو ببرم دکتر.دارم میمیرم از نگرانی. میگن گرمی خوب نیست برا ب ...

متعادل نگه دارش نترس بسپر ب خدا و مراقبش باش انشالله اتفاق بدی نمیوفته 😊

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
متعادل نگه دارش نترس بسپر ب خدا و مراقبش باش انشالله اتفاق بدی نمیوفته 😊

مرسی عزیزم انشالله🙏😘

وقتی که پیر شدم...اگر آلزایمر گرفتم،روبرویم بایست و فقط یک لبخند بزن🙃هیچ چیز هم که یادم نیاید..از نو عاشقت میشوم....❤�

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگه خودم بخورم تاثیری داره روبچه؟که شکمش کار کنه؟

ب خودش هم بدی خوبه و ضرری نداره ... من که والا زیاد دادم البته با یه کم نبات میدادم که شکمش پیچ نگیره الانم دخترم۴سالشه 

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
ب خودش هم بدی خوبه و ضرری نداره ... من که والا زیاد دادم البته با یه کم نبات میدادم که شکمش پیچ نگیر ...

چجوری درستش میکردین؟چه اندازه؟

وقتی که پیر شدم...اگر آلزایمر گرفتم،روبرویم بایست و فقط یک لبخند بزن🙃هیچ چیز هم که یادم نیاید..از نو عاشقت میشوم....❤�
2731
چجوری درستش میکردین؟چه اندازه؟

با آب گرم قاطی کن و نبات هم بنداز یه کوچولو که بچه بخوره تو شیشه شیر کوچولو یه کم درست کن بده بخوره برا من جالب این بود بعدش بچه راحت میخابید 

زردی بچه رو خیلی خوب کم میکنه و شکمش راه میوفته و آب انحیر رو هم حتماً امتحان کن ب من یه دکتر اطفال خیلیییی پیر آب انجیر رو یاد داد دکتر بچگیهای شوهرم بود و واقعا بشدتتتت تاثیر داشت 

با آب گرم قاطی کن و نبات هم بنداز یه کوچولو که بچه بخوره تو شیشه شیر کوچولو یه کم درست کن بده بخوره ...

شیر خشت یا ترنجبین رو؟

شیر خشت یا ترنجبین رو؟

شیر خشت من دادم ... ترنجبین امتحان نکردم

شماره مطب دکترش رو نداری؟؟؟بزنگ بادکترصحبت کن اگه نیازباشه میگه بیار نبود بهت راه حل میده

آره باید همین کارو بکنم

عزیزم بجای اینکارا یه زنگ بزت مطب دکتر ازظون بپرس یا وقت بگیر یرو.هرچیزیو که روی بچه تست نمیکن.شاید روی بچه ی شما تاثیر معکوس داشته باشه.بعدم بچه ای که شیر مادر میخوره تا7،8روز مشکلی نیس پی پی نکنه.شاید کولیک داشته باشه

یرو پیج خانم دکتر ظریفی شماره ی مطب داره غیرحضوری مشاوره میده

عزیزم  کره رو بزار بیرون از یخچال تا نرم بشه بعد کمی بزار تو دهنش مطمعن باش نتیجه میده نگران نب ...

این راهو هم امتحان میکنم خدا کنه جواب بده🙏

2706