2733
2739
عنوان

بیاین کمکم کنین دیوونه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 40 پست
من درگیرم همچنان دوساله😂

وای نگوووو من دیگه نمیکشم دارم دیوونه میشم از دستشون

خداجونم مرسییییی❤❤مرسی که فرشته هامو صحیح و سالم بهم رسوندی 😍👨‍👩‍👧‍👦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای نگوووو من دیگه نمیکشم دارم دیوونه میشم از دستشون

هعی خاهر

تازه اول راهی

ته دلتو خالی نکنم😂حقیقته

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
داشتنشون پدر ادمو در میاره 

ولی قشنگه

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
2740
زیر سرشونو شیب دار کن شیر رو هم ب حدی بده ک خودشون نخورن ن ک تو ندی! تا خابشون سنگین نشده هیچ صدایی ...

همه این کارارو انجام میدم اصلا تاثیر نداره 

آخی عزیزم هم سخته هم خیلی شیرین، کمک نداری؟

چرا دارم مامانم هست 

پسر منم خیلییی بدخواب بود .درست میشه نگران نباش

😭😭دیگه تحملم ت شده 

قشنگ تا چهارپنج‌ماهگی وضع همینه،کمک نداری،تنهایی خیلی سخته،آدم داغون میشه،بدتر از جسمت روح و روانت ب ...

چرا مامانم هست ولی بازم کافی نیست 

ینی تا ۴ ماهگی خوب میشن ؟من که چشمم اب نمیخوره اینا خوب شن 

ابجی من سه قلو دنیا آورد شیفتی تا صب رو سرشون بیدار بودیم دوساعت یبار شیرمیخوردن دیگه نخابیدیم کم کم ...

مام الان شیفتی کار میکنیم وای ۳ تا خیلی سخته😭😭تا چند ماه اینطوری بودن؟

وای یادم میفته چقد روزا و شبای سختی رو گذروندم،همش بی خواب بودم و عصبی،توروخدا اگه کمک نداری به یکی ...

وای منم دارم دیوونه میشم واس خواب چرا کمک دارم مامانم هست ولیبازم نمیرسیم پدرمون در اومد

2706