2733
2739
عنوان

بیاین کمکم کنین دیوونه شدم

331 بازدید | 40 پست

سلام خانما.دوقلو دارمممممم دیوونم کردن ۴۶ روزشونه الان یه هفتست خوابشون خیلی سبک شده وای اصلااا نمیخوابن هردو شیر خشک ببلاک کامفورت میخورن از صبح تاحالا بیدارن 

به زور میخوابونمشون ۵ دیقه نمیشه سریع بیدار میشن چیکارشون کنم ؟تا کی اینطوری میمونن؟واسشون ضرر نداره نخوابیدن 

کسایی که تجربه دارن کمکم کنن

خداجونم مرسییییی❤❤مرسی که فرشته هامو صحیح و سالم بهم رسوندی 😍👨‍👩‍👧‍👦
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عخی عزیزم.منم میخوام دوقلو😍

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
2731

زیر سرشونو شیب دار کن شیر رو هم ب حدی بده ک خودشون نخورن ن ک تو ندی! تا خابشون سنگین نشده هیچ صدایی نباشه جاشونم خشک باشه

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2740

وای عزیزم پسر منم سه ماهگی سر نیم ساعت بیدار میشد الانم تعریفی نداره خوابش.

قطره پروبیوتیک برای خواب بهتر کمکشون میکنه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706