2733
2734
عنوان

کرونا 🤐داعش

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 36 پست
😐😐😐 حالا چرا ۵سال

شایدم بیشتر یا کمتر 

هنوز واکسن ش که کشف نشده 

پس فکر هم نکنید تابستون شد از بین میره، چون شهریور باز دوباره شروع میشه 

خانم های :>>عقده ای، عصبی،پر حرف، غیبتی، از خود راضی، غرغرو، قضاوت کننده ها، بی اعتقاد ها ، ترس از مریضی(الخصوص کرونا) و توکل و امید نداشتن به خدا، جا نماز آبکش ها، بادمجون دور قاب چین ها،احساساتی بیش از حد، عاشق های جوگیر، و اونایی که فقط حرف خودشون درسته، و اونایی که ارزشی  برای خانواده و آقایون قائل نیستند، و شوهر شون فقط برای پول  و خوش گذرونی دوست دارن، اونایی که تحمل سختی ندارن و دوست دارن همیشه راحت و خوشحال باشند و ناسزا به زمین- آسمون -خدا و... میگن، اونایی که خیلی خودشیرین هستند برای نی نی یار ها،کسانی که همه رو به یک چشم می بینند، اونایی که میگن چرا ما فقیر هستیم و بقیه پولدار_چرا پولدار نیستیم، کسانی که شکر گزاری نمی کنندریپلای و لایک نکنند، مدیون میشی، اگر هم بخوای جواب امضاء منو بدی، من راضی نیستم و بازم مدیونی(مگر این که  برای جواب دادن اجازه بگیری) ، استثنا کسانی که میشناسم و بقیه که جز این دسته نیستند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شایدم بیشتر یا کمتر  هنوز واکسن ش که کشف نشده  پس فکر هم نکنید تابستون شد از بین میره، چ ...

دلمون به محقق های خارجی گرمه 😂😂

چون بیشتر کشورا درگیرن حتما یه راهی پیدا میشه امید به خدا 

دیشب بخاری رو روشن نکردم، شوهرم میگه هوای اتاق یکم سرد بوده اونم گلوش درد میکرد . . . من ک ترسیدم شد ...

نگران نباشید الان بخاطر شرایط همش حواسمون به تغییرات جسمیمونه کوچکترین تغییر نگرانمون میکنه 

این نگرانی خودش از همه چی بدتر

انشالله چیزی نیست مایعات فراوون بخورید نگران هیچی نباش چیزی نیست

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
2728
دلمون به محقق های خارجی گرمه 😂😂 چون بیشتر کشورا درگیرن حتما یه راهی پیدا میشه امید به خدا 

ان شاء الله 

ولی هر کشوری نمی تونه 

آمریکا، روسیه، کشف کردن ولی نمی دن تا کل جهان فراگیر بشه، و اون موقع بتونه بفروشه،، 

بازی سیاست فقط یک برنده داره،،

خانم های :>>عقده ای، عصبی،پر حرف، غیبتی، از خود راضی، غرغرو، قضاوت کننده ها، بی اعتقاد ها ، ترس از مریضی(الخصوص کرونا) و توکل و امید نداشتن به خدا، جا نماز آبکش ها، بادمجون دور قاب چین ها،احساساتی بیش از حد، عاشق های جوگیر، و اونایی که فقط حرف خودشون درسته، و اونایی که ارزشی  برای خانواده و آقایون قائل نیستند، و شوهر شون فقط برای پول  و خوش گذرونی دوست دارن، اونایی که تحمل سختی ندارن و دوست دارن همیشه راحت و خوشحال باشند و ناسزا به زمین- آسمون -خدا و... میگن، اونایی که خیلی خودشیرین هستند برای نی نی یار ها،کسانی که همه رو به یک چشم می بینند، اونایی که میگن چرا ما فقیر هستیم و بقیه پولدار_چرا پولدار نیستیم، کسانی که شکر گزاری نمی کنندریپلای و لایک نکنند، مدیون میشی، اگر هم بخوای جواب امضاء منو بدی، من راضی نیستم و بازم مدیونی(مگر این که  برای جواب دادن اجازه بگیری) ، استثنا کسانی که میشناسم و بقیه که جز این دسته نیستند

خانوما ۹۰درصد مبتلاها تو اجتماعات تردد کردن

بشینید خونه هاتون ۳ماه دیگه به این روزا فک کنید

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
ان شاء الله  ولی هر کشوری نمی تونه  آمریکا، روسیه، کشف کردن ولی نمی دن تا کل جهان فراگیر ...

از اینم بیشتر دیگه 

آخه داره به اقتصادشونم ضرر میرسه 

2740
گلو درد هم میتونه از علائم کرونا باشه؟ ؟ ؟  از وقتی بیدار شدم اب دهن قورت میدم درد میگیره گلوم ...

عزیزم همه الان گلو درد دارن ولی سرفه خشک و تب و سردرد از علایم مهمه مگه قبلا گلو درد نمیشدیم طبیعیه نترس

خانوما ۹۰درصد مبتلاها تو اجتماعات تردد کردن بشینید خونه هاتون ۳ماه دیگه به این روزا فک کنید

آره والا 

ولی کو گوش شنوا دیشب تو این یه ماه رفتیم برای خونه خرید کنیم که اگه خدا بخواد دیگه بیرون نریم اصلا ،قرنطینه کامل بشیم 

بعضیا که عین خیالشونم نبود🤐🤐

از اینم بیشتر دیگه  آخه داره به اقتصادشونم ضرر میرسه

اون با فروش واکسن، اقتصاد چند سال بعدش هم جبران می کنه 

تازه اولشه به خاطر این که کشوری نگه، باعث شیوع آمریکا س

2706