2737
2734
عنوان

داداشم بیمارستان لقمان هست

769 بازدید | 26 پست

داداشم تو بخش جراحی بیمارستان لقمان هست. همه شون رو بسیج کردن برای بخش عفونی. خواهش میکنم ازتون براش دعا کنید. 

فوق العاده لاغر شده، وقتی باهاش صحبت میکنیم تا نداره حرف بزنه، روحیه شون‌ داغونه، همش بهم میگه برام عکس از بچه هات بفرست روحیه بگیرم. 

خیلی دعا کنید مریض نشه . ما شهرستان هستیم 

داداشم تهران غریبه 😭😭😭 

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖

😔😔😔خدا حفظش کنه

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ب شخصه کادردرمانی بودم استعفا میدادم...خدا خفظشون کنه..کارشون خیلی ارزشمنده..انشاءالله مردم مراعات کنن وهرچه زودتر این روزا وخستگیشون بگذره

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
2740

اخى عزيزم انشالله صحيح و سلامت باشن

صلوات فرستادم

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
2706