2733
2739
عنوان

نظرتون رو در مورد این اتفاق بگین

166 بازدید | 9 پست

سلام خانوما شوهر من یه پسرعمو داره که مجرده تا حالا دوبارم طلاق گرفته هردوبارم تو نامزدی بوده حالا قصد زن گرفتن نداره و مجرده و حدود یه ماه پیش از تو گروهی که داشتیم تو فامیلا اومده تو پی وی من تند تند پیام میده و قصدش باز کردن صحبته حالا صحبتای کاملا عادی و معمولی با یکی دیگه از عروسای فامیل هم تو گروه همش شوخی میکرد الانم گیر داده به من منم محلش نمیدم ولی ول نمیکنه هی مینویسه ناراحت میشین میام؟ منم نمیخوام بد جوابشو بدم به شوهرم گفتم میگه ولش کن جواب نده خودش میره به نظرتون چی بنویسم براش که هم مودبانه باشه که ناراحت نشه هم دیگه نیاد پیوی

❤ انتظار ❤ زیباترین نقاشی دنیاست وقتی حاصل تصویرش تو 👶 باشی 💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنویس اره ناراحت میشم🍭😑

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738

از یه طرفم دلم براش میسوزه نمیخوام ناراحت بشه بیچارس مادرش فوت شده تنها زندگی میکنه کلا کارش با بچه هاس شاید اصلا قصد بدی نداره ولی من حوصلشو ندارم 

❤ انتظار ❤ زیباترین نقاشی دنیاست وقتی حاصل تصویرش تو 👶 باشی 💕💕💕