2733
2734
عنوان

داستان واقعی آقای عزیز من🌹از خانم ناهید گلکار

| مشاهده متن کامل بحث + 2372515 بازدید | 3466 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر واسه چی نویسنده اینطوری خورد خورد داستانو میذاره؟ مگه سریاله. این ضعف بزرگیه.هم لذت رو از خو ...

برای اینکه گلنار داستان زندگیشو برای ایشون میگه خانم گلکار هم ویرایش میکنه و به زبان نوشتاری تو کانالشون میزارن منم براتون میفرستم گلم

ایشون نویسنده بزرگی هستن که داستاناشون واقعیه.خیلی زحمت میکشن بعدشمامیگی ضعف بزرگیه؟؟؟؟😕

من دوساله خواننده داستاناشونم هر روزم منتظر پارتای بعدیشم اصلانم حوصلم سرنمیره لذتم میبرم از داستاناشون

رمان آنلاین که میگن همینه دیگه عزیزم😌

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
ای کاش نویسنده ش بیشتر از اینا پارت میذاشت در طول روز اینجوری داره از دهن میوفته دیگه مثل قبل م ...

خودم مشتاقت میکنم عزیزم😄😁😘🌷🌷🌷

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
2728
برای اینکه گلنار داستان زندگیشو برای ایشون میگه خانم گلکار هم ویرایش میکنه و به زبان نوشتاری تو کانا ...

خوب می تونن بذارن کامل بشه، بعد منتشر کنن. به نظر من که جالب نیست. چون اگر به هر دلیلی خانم نویسنده یا شخصیت اصلی نتونن داستان رو ادامه بدن، اونوقت حقوق خواننده این وسط چی میشه؟؟؟ 

برای اینکه گلنار داستان زندگیشو برای ایشون میگه خانم گلکار هم ویرایش میکنه و به زبان نوشتاری تو کانا ...

منم همینطور اصن حوصلم سر نمیره از دنبال کردنش روزی یه بار میام سراغش روزای اول عیدم چند روزی نخونده بودم در کل منتظر نموندم تا حالا

از شمام ممنون طلا جون داستان خوبی هست فقط اصن از تعریفایی که از گلنار میشه نمیدونم چرا زیاد خوشم نمیاد خیلی بعضی وقتا زیادی از رفتارش تعریف میکنن و بالامیبرنش البته شاید چون من با شیوا هم ذات پنداری میکنم با اون ارتباط نگرفتم به خاطره اونه...

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
خوب می تونن بذارن کامل بشه، بعد منتشر کنن. به نظر من که جالب نیست. چون اگر به هر دلیلی خانم نویسنده ...

عزیزم رمان آنلاینه یعنی هر روز یه تیکه از داستانو میزارن

خوب هر کسی یه شخصیتی داره برای شما جالب نیست ولی برای امثال من و خیلی از مخاطبینشون جالب و لذت بخشه

خانم گلکار همراهانی دارن که اگر به هر دلیلی نتونند بنویسن اونا براشون انجام بدن.

واقعا نمیدونم چرا اینقدر بهانه گیری میکنید؟باور کن داستانو به قصد تجربه بخونید آموزنده باشه براتون نه اینکه فقط برا سرگرمی و وقت تلف کردن باشه عزیزم.

منم همینطور اصن حوصلم سر نمیره از دنبال کردنش روزی یه بار میام سراغش روزای اول عیدم چند روزی نخونده ...

ممنونم عزیزدلم همیشه دلت شادباشه الهی🌷🌷🌷

منم همینطور.اصلا داستانو باهاش زندگی میکنم.فکرقسمت بعدش نیستم دوست دارم از شخصیتهاش تجربه کسب کنم 

امثال شماها واقعا به خانم گلکار و منی که براتون میزارم انرژی مضاعف میدید چون با تمام وجودتون میخونید و با داستان همراهی میکنید.ممنونم بابت درکتون😘😍🌹🌹

گلنار فعلا نقش اول داستانه تا پایان داستان ببینیم چی میشه😄🌹🌹🌹

2738

آخیش بلاخره رسیدم به شماها خداییش با دوتا بچه کوچیکو هزار تا فکرو خیال خوندن داستان خیلی سخته ولی من تونستم 😁😁😁استارتر ممنون از شما و نویسنده😙😙

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
آخیش بلاخره رسیدم به شماها خداییش با دوتا بچه کوچیکو هزار تا فکرو خیال خوندن داستان خیلی سخته ولی من ...

عزیزم خداقوت خسته نباشی✋✋✋👏👏👏

خداحفظشون کنه😍🌹ممنونم عزیزم انشاءالله لذت ببری و لبخند رو لبت بیاد🌷🌷🌷

سلام عزیزم ممنون بخاطر داستان جذاب و زیبایی که برامون گذاشتی،بی نهایت خوشم اومد خدا خیرت بده تو این ...

سلام خواهر خوبم.خواهش میکنم لطف داری عزیزم🌹🌹🌹

امیدوارم لذت ببری و تونسته باشم دلتونو شادکنم😍🌹🌹

ممنونم عزیزدلم همیشه دلت شادباشه الهی🌷🌷🌷 منم همینطور.اصلا داستانو باهاش زندگی میکنم.فکرقسمت بعدش ...

وای منم حالا اون اوایل وقتی کلبه رو توصیف میکرد تو خواب خودمو میدیدم که اونجام خیلی خوب بود منم مثه شیوا تو زندگیم غمای زیادی دیدم کاش یه روز بتونم به خانوم گلکار داستان زندگیمو تعریف کنم 

خیلی خانوم و محترم هستین طلا جون🧡💛

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

استارتر عزیز ممنون از اینکه داستان رو میذاری

اگه بازم داستان اینجوری سراغ داری بهم معرفی کن لطفا ممنون

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
2706