2733
2739
عنوان

امروز همسرم برام....

| مشاهده متن کامل بحث + 1247 بازدید | 20 پست
مرد حرمت دارد نه لذت 😂

امروز لذت بردم از ارایشگریش

گفتم ترخدا ابروامم اگ بلدی تمیز کن😂😂😂

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آفرین ک نرفتی بیرون،،،منم از امروز شروع کردم ابروهامو خودم نخ نخ بردارم تا روز عید ابروهام خوشکله😂

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
آفرین ک نرفتی بیرون،،،منم از امروز شروع کردم ابروهامو خودم نخ نخ بردارم تا روز عید ابروهام خوشکله😂

اره بابا اینجا شبا با وانت میان با بلندگو هی اخطار میدن منطقه قرمز خطریه

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2731
چرا 😂😂😂 ولی خب یه بارم برا مردای بیچاره بگیم ازش سو استفاده ابزاری کرده

😂😂😂میگم دیگ اصلا کیف میکنم تاپیک میبینم مردا برا زنا وقت میزارن ،قدر کرونارو بدونین😂🌺

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh