2752
2734

⚘ب امید خدا ۴۰ نفر از بیرون سایت و داخل سایت کامل شد.
⚘عزیزان از شش خرداد یعنی فردا یکشنبه ب امید خدا شروع میکنیم. هر روز باید زیارت عاشورا ب صورت ساده خونده شه.ساعت مشخصی نداره ولی از ساعت ۱۲ شب تا ۱۲ شب بعدی باید تموم شده باشه.
⚘اگر عزیزی هر روزی که براش مقدور نبود که نتونست انجام بده لطفا همین تایپیک اعلام کنه تا اون روز رو کس دیگه قبول کنه براش انجام بده.
⚘سجده های مستحبی داره زیارت عاشورا. اگر عزیزی نتونست انجام بده بگه من هر روز خودم جاش انجام میدم.
⚘تو روزهای خاص در ماه که خودتون در جریان هستید ⚘هیچ مشکلی نداره انجام بدید و دعا بخونید.
⚘دوستانی ک یادشون میره آلارم فعال کنن.
⚘سعی کنید با وضو باشید.
⚘اسامی ۴۰ نفر نوشته و تگ میشه. فقط ب اسامی ک من تگ میکنم با مینویسم توجه کنید لطفا. جایی یادداشت کنید چون برای خودتون و بقیه باید بخونید. اول دعا اسامی رو یاد کنید. حالا بعضی وسط و آخر دعا هم یاد میکنن ک دست خودتونه.
⚘ب امید حاجت روایی همه عزیزان. التماس دعا از تک تکتون دارم.

برای دلم و بی قراری هایش والعصر می خوانم.⚘⚘⚘⚘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@اعتصامی     @دخترمشکی     @sbmimi     @زوشا۶۶    

ب امید خدا ان شاالله.

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
اگ ی روز خونده نشه‌ فرداش خونده شه قبول نیست ؟ چرا اخه

عزیزم اگر مایل هستید شرکت کنید بفرمایید

من روزاهایی ک نمیتونید بخونید جای شما میخونم خوبه؟

عزیزم اگر مایل هستید شرکت کنید بفرمایید من روزاهایی ک نمیتونید بخونید جای شما میخونم خوبه؟

جدی ؟

گروهم دارین؟

من خودم دو سه بار شروع کردم ب خوندن

بعد ده روز یهو یادم میرف بخونم

همش ب باد میرف

نا امید میشدم

این وضعیت زندگی در شأن یک اسپرم برنده نیست.🤡
جدی ؟ گروهم دارین؟ من خودم دو سه بار شروع کردم ب خوندن بعد ده روز یهو یادم میرف بخونم همش ب باد ...

نه با من هماهنگ باش من جات میخونم اسمتونو بنویسم؟

2706