2737
2739
عنوان

مادر شوهر

258 بازدید | 22 پست

شوهرم تا میتونست برا خانواده اش کار کرد و زندگیشونو درست کرد الان که یکم وضعشون خوب شده به کل مارو فراموش کردن فقط پسر کوچیکه براشون مهمه . حالا که ما گرفتاریم اصلا براشون مهم نیست . توقع هم دارن ما مثل قبل اخلاقمون عالی باشه باهاشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چی بگم . حق داری ناراحت باشی ولی کاریم از دسنت برنمیاد . شوهرت خودش کم کم میفهمه ودیگه براشون کاری ن ...

نمیفهمن.شوهرم منم ازجون گذاشت براشون.ولی اوناتوبدترین شرایط ماهم نیومدن حتی زنگ نزد.فقط وسط مشکلات شدن ی درددیگه ولی الان یه چیشون بشه شوهرم باکله میره بخداانگاراونابچه اینن .اینقدرکه این نگران اوناس اونا اصلاخیالشونم نیی

2738
نمیفهمن.شوهرم منم ازجون گذاشت براشون.ولی اوناتوبدترین شرایط ماهم نیومدن حتی زنگ نزد.فقط وسط مشکلات ش ...

گلم  شک نکن همه اینا دستگیر خودت و زندگیت میشه خانواده شوهرت بویی از شعور نبردن ولی خدا همه این چیزا رو میبینه و اجرش رو به خودت و بچه هات میده . برا پدر و مادر طوری نیست اما زن و بچه نسبت به خواهر برادر الویت بیش تری دارن

خوب گفتی 👌

مادرشوهر من خیلی بدی در حقم کرد کل مراسمامو به هم زد..تو خاستگاری دعوا راه انداخت جوری که شوهرم گریه میکرد از ناراحتی.عمم هم هست.غریبه نیس که یه کم بیخیال تر باشم..بعد از این که اومدم سر زندگیم شوهرم رفت سربازی دوماه رفتم خونه مادرم یه زنگ بهم نزدن

الانم ویار شدید دارم بالا میارم

مادرش اومده خونمون.شوهرم دیگه حال منو درک نمیکنه میگه بیا بگو بخند کن .اینکه بالا میاری ربطی به حرف زدنت نداره درحالی که من هیچی هم نمیخورم و کلا حال راه رفتنم نداره چه برسه حرف زدن..مادرشم معلوم نیس تا کی میخواد بمونه.شوهرم انقدر که نگران دوا دکتر اونه.نگران حال من نیس

تو بهترین حال منی من شک ندارم،من دیگه بهتر از تو از کجا بیارم🤱
گلم  شک نکن همه اینا دستگیر خودت و زندگیت میشه خانواده شوهرت بویی از شعور نبردن ولی خدا ه ...

خیلی.یدونه خواهرداره .دوره.ولی اینااینجان بیخ گوشم.ولی بااین حال ازاون گرفتاریم تاالان که ۴ سال شده پاخونشون نزاشتم.دعاکن امسال عیدم نریم

مادرشوهر من خیلی بدی در حقم کرد کل مراسمامو به هم زد..تو خاستگاری دعوا راه انداخت جوری که شوهرم گریه ...

منم مثل خودت.توهیچ مراسمی هزارتومنم خرج نکردن .بچم بدنیااومد دوسال گرفتاردواودکترحتی یک بارهم ی لقمخ دستمون ندادن بدتر سه سال تموم منوشوهرموانداختن به جون هم.الان که یک ساله نمیاوبخدامااصلادعوانکردیم.دعاکن امسالم نرم خونشون