2733
2734
عنوان

بایکم عصبانیت شوهرم ازبچه دارشدن پشیمون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم منم خیلی خرج کردم واسه سقط های مکرر،حتی یه تکه طلامم فروختم

منم طلاهاموفروختم قبلش بماندچقدخرج کردم ازاول بارداریم تاحالا۱۵میلیون خرج کردم

شمابچه دارین؟مشگلتون چیه

منم طلاهاموفروختم قبلش بماندچقدخرج کردم ازاول بارداریم تاحالا۱۵میلیون خرج کردم شمابچه دارین؟مشگلتون ...

نه عزیزم هنوزنداریم،تازه کلی ازمایش وسونودادم به من گفتن غلظت خون داری وپروتئین s ام هم یکم پایین بودکه اگه باردارشدم بایدامپول بزنم وشوهرمم یکم اسپرمش مشکل داشت که باداروگفته میتونیداقدام کنیدوکیستم دارم

خلاصه چن بار درست وحسابی توبارداری اشکمودراورده احساس میکنم مثل قبل دوسش ندارم ویارم دارم بهش بوی بدمیده همش مشکوکم بهش ۵ماهه باردارم رابطه نداشتیم همش فک میکنم خیانت میکنه البته نمازم میخونه بعضی وقتا 

2738
نه عزیزم هنوزنداریم،تازه کلی ازمایش وسونودادم به من گفتن غلظت خون داری وپروتئین s ام هم یکم پایین بو ...

خداروشکرعلتش معلوم شده من فقط گفتن نارسایی رحم ونطفه ضعیفه

میگفت دیرم شده شام درست نکردم کلی ظرف مونده شب کاره

خب عزیزم براشوهرتم سخته،میدونی ادم وقتی تواین شرایط باشه خیلی حساس میشه من که چندبارسراین دکتررفتن باشوهرم قهرکردم وتایه چیزکوچیک شوهرم میگفت فوری میزدم زیرگریه

عزیزم پس اونم تحت فشاره کارای خونه به عهدشه هم بیرون. 

نمیدونم این روزاخیلی سخت میگذره همش درازکشم محتاج این واون افسردگیم گرفتم استرس و.....

دلم واسه خودم میسوزه عنقدبایدمنت بکشم ولی یسریا رومیبینم باردارن وخداروشکرمشگل ندارن بهشون حسودیم میشه😣