2733
2739

۳تاسقط ویه زایمان زودرس داشتم الانم باردارم واستراحت شوهرم کارارومیکنه وشام وناهاردرس میکنه خوبه ها یهو عوضی میشه تااشکمم درنیاد اروم نمیشه امروزرفتم حموم اخه ۵دقیقه یی زودمیشورم ومیام ازقصداب ظرفشویی روباز گذاشت تااب نیادحموم منم لباس پوشیدم واومدم کلی گریه کردم اخرش اومده بوسم میکنه ومعذرت خواهی ک اصلا دلم ازش صاف نشدخیلی پشیمون میشم ازبارداریم ازاین همه بدبختی ک بخاطربچه کشیدم ودارم میکشم میگم نکنه بدازاومدن بچه بدتر بشه؟ 

راستش تصمیم گرفتم اگه این یکم خدایی نکرده نموندازش جداشم خواهرمم جداشده خیلی حرف مردم برام مهمه ولی پاگذاشتم روهمه چی وتصمیمم روگرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله ب سلامتی دنیا میاد عزیزم 

نفوس بد نزن 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2731

انشالله کم مونده بد بدلت راه نده به امید زایمان راحت 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2738

شاید قصدی نداشته مردا اکثرن اینطورین کارشون از رو بی حواسیه نه قصد و غرض

آنه !  تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت از تنهايي معصومانه دستهايت آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟ آنه ! اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 💖🍃

اگه این سری نگرفت جدا شو عزیزم. خیلی سخته. منم دقبقا تو همین موقعیتم. فقط تفاوت اینه که بچه دار نشدم تا الان بدون سقط و.... کلا نگرفته

اخلاق شوهرمم دقیقا همینجوری که شما گفتی.

الهی که خدا آرامش رو به دلهاتون بده

۹ساله دارم زجرمیکشم یه پام دکتروبیمارستانه یه پا خونه وحرف ایل شوهرومردم.....

دیگه حوصله یی برام نمونده ازاونورم خانواده شوهرتوقعات بیجادارن کسی ک مشگل منوداره میدونه چقددوادرمون خرج داره شوهره کارگرو خرج زندگیم بماند

تاحالاخداروشکربهشون واسه پول روننداختیم مادرشوهرم یبارگفت پول شوهرمم گفت ندارم یه مقدارداشتیم واسه دکترنگه داشته بودیم خانوم قعرکرده دورا دورآتیش میسوزونه