2737
2734

دوسم دارن میرم اونجا بهم احترام میزارن

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به من خوبی ای نکردن متاسفانه 

ولی بین خودشون خوبن محبتشون زیاده با ما عروسا ولی دشمنن از نوع خونیش 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

خوش اشتهان تا ته همه غذاها رو در نیارن کوتاه نمیان😂😂😂

البته فقط خونه ما

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

یه کار خیلی خوبی که کردن این بود که پسرشونو طوری بار آوردن که از من بدش بیاد نتونه بیاد باهام ازدواج کنه😂

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2740

همش خوبی بذی ندیدم ازشون فقط گاهی اختلاف سلیقه هس مثلا مادرشوهرم دوس داره من هفته ای یه بار بهش زنگ بزنم ولی من حالشو‌ندارم‌البته خوش اخلاقانه همیشه بهم‌میگه یادم نمیکنی 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706