2733
2734
خیلی ممنون مامان سبحان شما هم همینطور
من 4 ماه قبل از امتحان شروع کردم ولی دو ماه اخر رو خیلی خوب خوندم. .حتما امیدوار. باش. شروعش سخته ولی وقتی گرم بشی خود به خود از هر فرصتی برای خوندن استفاده می کنی. اون مشکل خواب الودگیت هم حل میشه . وقتی احساس خواب کردی درس خوندن رو بزار کنار. و یه چرت 15 الی 20 دقیقه ای بزن سرحال میشی . لازم نیستدجتما یکی دو ساعت بخوابی
مامان عسل جون
وقتی پستتونو میخونم که با چه سختی درس خوندی و دانشگاه خیلی خوبی قبول شدید امیدوار میشم
معلومه انسان با اراده ای هستید از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت میکنم
برای منم دعا کنید
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا تصمیم گرفتم شبها غذامو درست کنم و بیشتر بیدار بمونم و درس بخونم و صبحا که سبحان دیر بیدار میشه منم استراحت کنم
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر
2731
سلام یادمه پارسال با استرس و اضطراب زیادی که داشتم این تایپیک رو زدم
اما الان دانشجوی ارشد یکی از دانشگاههای خوب در دوره روزانه هستم
این اتفاق باعث شد امیدوار بشم
قبل از اون فکر میکردم با بچه نمیشه به موفقیت رسید اما حالا خیلی انرژی گرفتم
مامان سبحان عزیز اولا تبریک میگم.در ثانی اگه ممکنه درمورد نحوه برنامه ریزیت و تجربیاتت بیشتر بگو الان منم دقیقا حال اون روزای شما رودارم و نمیدونم بایک پسر 8 ماهه چطور درس بخونم.رشته ای که قبول شدی رو هم بگو.من مهندسی صنایعم.
2740
سلام مامان ناردونه
من از 15 شهریورم شروع کردم صبحهها قبل از اینکه سبحان بیدار بشه شروع میکردم به هیج کاری هم دست نمیزدم بعد که سبحان بیدار میشد حدود ساعت 10 بهش صبحونه میدادم و تو این بین کارهامم انجام میدادم بعد سبحان میرفت برنامه کودک ببینه دوباره شروع میکردم تا ساعت 12. بعد ناهارمو درست میکردم و تا 2و نیم میخوندم که همسرم بیاد ناهار بخوریم البته ناهار سبحانو میدادم بعد 2 ساعت با همسرم استراحت میکردیم دوباره شروع میکردم و تا ساعت 2 میخوندم
تلویزیون کلا نمیدیدم
معمولا یه روز چند تا خورشت میذاشتم بعد فریز میکردم البته برای یک هفته این کار باعث میشد دیکه نخوام برای غدا درست کردن وقت بدارم
کارهای خونه رو هم آخر شب قبل از خواب که دیگه انرژی برای درس خوندن نداشتم انجام میدادم د
lمامان سبحان واقعا بهت افرین باید گفت
من چند تا سوال دارم اول اینکه وقتی شب تا 2 بیدار بودی صبحها ساعت چند بیدار میشدی؟
بعد از ظهر نی نیتو پیش کسی میزاشتی چطوری بعد از ظهر میتونستی با نی نی درس بخونی.من فقط 1 یا 2 ساعت صبح قبل از پسرم میتونم بخونم بعد که بیدار میشه تا شب که بخوابه وقت نمیکنم
http://harirr.blogfa.com/
حراج انواع پوشاک بچگونه -زنونه-سفارش کیفهای زیبا(همراه با آموزش)
ممنون شکلات جون
صبح ساعت 8 بیدار میشدم نه حتی یه روزم پیش کسی نزاشتم میخواستم مهد بزارم دیدم وقتم بیشتر برای رفت و آمد و آماده کردنش تلف میشه
بعد از ظهرم مشغول بازی بود یا می خوابید البته مرتب پارازیت مینداخت اما دیگه عادت کرده بودم
سلام به همه مامانای مهربون و پر تلاش من مشکل أساسی با تنبلیم پیدا کردم😞😞 پسرم ٧/٥ ماهشه و من ترم آخر ارشد بودم که به دنیا اومد ، بنابر أین مجبور شدم برای پایان نامه مرخصی تحصیلی بگیرم حالا حسابی پشتم باد خورده و تنبل تنبلا شدم، درسته کار بچه زیاده ولی دیگه أنقد نیست که نتونم روزی یک ساعت درس بخوانم 😉😉 از بی ارادگی و تنبلیم خسته شدم کسی تجربه منو داشته که بتونه بهم کمک کنه؟؟ خیلی حس بدی دارم، پشتکار و أراده ام رو از دست دادم