2737
2734
عنوان

استفاده از نی نی سایت

66 بازدید | 14 پست

من تازه عضو نی نی سایت شدم وزیاد باهاش اشنا نیستم میشه راهنماییم کنیم که چه امکاناتی داره ومثلا سوالایی که دارم کجامیتونم مطرح کنم و......

همینجا میتونی مطرح کنی

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سوالاتو همينجوري مطرح كن

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️
همینجا ک الان این سوالو مطرح کردی🤨😐

منظورم اینه فکرمیکردم یه سایتیه که کاملا همه خانوم هستن الان دیدم که کاربر اقا هم هست وسوالاتی که یکم خانمانه تر ودرمورد بارداری وازاین قبیل موضوعات هس یعنی همینجا بپرسم؟

2738
منظورم اینه فکرمیکردم یه سایتیه که کاملا همه خانوم هستن الان دیدم که کاربر اقا هم هست وسوالاتی که یک ...

اره اقایون‌ همیشه در صحنه هستن!!!

بله همینجا بپرس راحت باش😂🤣

ناقل بی علامت....خجالت خجالت!!!😐😐😐
2706