2752
2734
عنوان

آخه این چجور پدر شوهری هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 61 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن این تو گوشیش پر از عکسای بده میخواد ی چیزی تو گوشیش درست کنه نمیده دستمون بعد ب مادرشوهرم گفتیم ا ...

کاش ب روی مادرشوهرت نمیاوردی مگه میشه مردش کاری کنه خودش نفهمه 

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘
2731
مادر شوهرت دیگه چقدر پایه ست 😂

اره واسه این ک کم نیاره چرت و پرت میگه 🤣🤣🤣

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
کاش ب روی مادرشوهرت نمیاوردی مگه میشه مردش کاری کنه خودش نفهمه 

من نگفتم جاریم یهو گف خیلی رکه جاریم من خودم چشام چار تا شد وقتی گف ولی خیلی خندم گرفت از جواب مادرشوهرم

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑

الان بنظرتون بهش بگم که ما میفهمیم کیا رو فالو کرده؟ 

یا کلا به روش نیارم؟ 

میترسم بنده خدا آبروش بره جلوی بقیه فالوراش از جمله خانواده ی خودم

دائما  یکسان  نباشد  حال  دوران  غم مخور
الان بنظرتون بهش بگم که ما میفهمیم کیا رو فالو کرده؟  یا کلا به روش نیارم؟  میترسم بنده ...

غیرمستقیم بگو 

مثلا وقتی با پدرشوهرت نشستین، بگو من از اینستاگرام بدم میاد هرچی رو دنبال کنم همه میفهمن، آدم حریم خصوصی نداره. ازینجورچیزا

اینم هست که اسم خودشو خیلی جاها گذاشته حمید هاتر

خودش کلا سردرنمیاره از گوشی و برنامه ها، احتمالا یکی از همکاراش براش نصب کرده 😭

بیچاره مادرشوهرت 😢

ن میدونی منم واقن گفتم ب جاریم نباید می گفتیم اما اخلاقاش بده مثلا همش جلو شوهرامون میگه مرد هرکاری کنه عیب نیس زن نباید خطا کنه کلا همش زن رو میاره، پایین و میکوبه چون دختر نداره فقط پسر داره خودشو خار میکنه هی از زنا بدی میگه همش جلو مردا میگه زن هرجا باشه نفاق و کینه میاره و ازین چیزا برا همین جاریم گف 

خیلی اخلاقاش بده ک زن رو همه جا جلو مردا میاره پایین

غیرمستقیم بگو  مثلا وقتی با پدرشوهرت نشستین، بگو من از اینستاگرام بدم میاد هرچی رو دنبال کنم ه ...

آره این خوبه، ممنون عزیزم

اینم هست که اسم خودشو خیلی جاها گذاشته حمید هاتر خودش کلا سردرنمیاره از گوشی و برنامه ها، احتمالا ی ...

وای هاتر🤣🤣🤣🤣

اینم گذاشته اکبر۲۰۰۰

🤣🤣

ن میدونی منم واقن گفتم ب جاریم نباید می گفتیم اما اخلاقاش بده مثلا همش جلو شوهرامون میگه مرد هرکاری ...

آخ آخ نکنه جاریم باشی😅

پدر شوهر منم هر کاری رو برای مردا آزاد میدونه ولی خانما محدودن. در قالب شوخی این حرفو زیاد میزنه