2733
2739
عنوان

آخه این چجور پدر شوهری هست؟

459 بازدید | 61 پست

تواینستا یه عالمه خانم و دختر ناجور فالو کرده، نمیدونم بلد نیست یا فکر میکنه کسی نمی‌فهمه!

چندبارم اینستاش مشکل داشت دست کسی نمیده درست کنه میگه همینطوری بگین خودم انجام بدم یاد بگیرم. 

الانم خجالت میکشم بابام و داداشم اینا ببینن فالوراشو.چیکار کنم آخه من😢

دائما  یکسان  نباشد  حال  دوران  غم مخور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب به همسرت بگو اون بهش بگه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

چیکارش داری بنده خدا رو .دلش خوشه دیگه عیب نداره که.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2740

چ پدرشوهری ...

من که جووونم اینیستاندارم😕

خدایا دوازده سال کم نیستا با خانواده شوهر تو یه خونه زندگی کنی...😣دوستان برا خونه دار شدن.. مستقل شدن منم میشه ی صلوات بفرستین😘منم دلم میخواد  مث همه خانوم خونه خودم باشم خدااایااا مگه خواستم زیادیه

زندگی خودشه به داداشت وبابات ربطی نداره

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
2706